شهرستان بهار

امام جمعه شهرستان بهار :

سردار سلگی اجازه نداد بیماری اعتقاداتش را ذره ای سست کند 

شناسه خبر: ۹۳۵۳
 سردار سلگی اجازه نداد بیماری اعتقاداتش را ذره ای سست کند 

امام جمعه شهرستان بهار با تبریک و تسلیت شهادت سردار سلگی از فرماندهان سپاه انصارالحسین همدان وی را جامانده همرزمان شهیدش خواند که با شهادتش موفق شد به قافله شهدا بپیوندد. 

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده در گفتگو با خبرنگار ما گفت: کسانی که در جبهه و جنگ بودند و با رزمندگان زندگی کردند و رفقای ایشان شهید شدند، کسانی هستند که از قافله شهداء جا ماندند و دائماً آرزویشان این است که خداوند اسبابی فراهم آورد که آنها نیز شهید شده و به رفقای شهیدشان بپیوندند و سردار سلگی نمونه همین افراد است.

حجت الاسلام ارزنده ادامه داد:سردار سلگی سالها بعد از این که در میدان جنگ جنگید، علاوه بر این که خدمات زیادی در طی سال ها به انقلاب داشت، نه تنها اجازه نداد که بیماری بر او غلبه کند بلکه توانست خود بیماری را تسخیر کند.

وی ادامه داد: در این سالها ، بیماری ذره ای از ارزشها و اعتقادات سردار سلگی را سست نکرد و از آرمانهای خود فاصله نگرفت. حجت الاسلام ارزنده با بیان سخنان رهبر انقلاب در خصوص سردار سلگی که فرموده بودند "اگر برایم امکان داشت از نزدیک می رفتم و ایشان را میدیدم" ادامه داد: چنین صحبتی از سوی مقام معظم رهبری برای رزمندگان و جانبازان افتخار است.

وی ادامه داد: جانبازان و سردارانی همچون سردار سالگی برای ما مایه افتخار می باشند و با رفتن هر یک از این ها وظیفه ما سنگین تر می شود امام جمعه بهار در ادامه با تسلیت شهادت سردار سلگی به خانواده ایشان اظهار امیدواری کرد که خداوند به مردم ما توفیق دهد که بتوانند راه شهدا را ادامه دهند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر