شهرستان بهار

استاندار همدان :

قرارگاه خاتم ظرفیتی برای انجام پروژه‌های ماندگار و تحول آفرین است

شناسه خبر: ۹۶۴۲
 قرارگاه خاتم ظرفیتی برای انجام پروژه‌های ماندگار و تحول آفرین است

استاندار همدان گفت: قرارگاه خاتم ظرفیت بسیار مهمی در انجام پروژه‌های ماندگار و تحول آفرین دارد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از مهر، سید سعید شاهرخی عصر شنبه در جلسه بررسی طرحهای بسیج سازندگی استان همدان گفت: عمق اثربخشی فعالیتهای بسیج سازندگی مشهود و اقدامات آنها قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی باید بسیج سازندگی در کنار سایر مجموعههایی که دغدغه پیشرفت، آبادانی و فقرزدایی دارند، ایجاد همافزایی کند، گفت: اجرای هزار و ۶۰ طرح جهادی اثرگذار توسط بسیج سازندگی نشان از یک حرکت جهادی دارد.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران تا کنون توانسته بدون حاشیه، با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی، منشأ حرکتهای جهادی گستردهای باشد، گفت: پروژههایی که سپاه پاسداران اجرایی کرده جامع بوده و بخشهای گستردهای از جمله مسکن، آب و فاضلاب، مراکز فرهنگی و مدارس را پوشش میدهد.

شاهرخی افزود: فعالیتهای بسیج سازندگی سپاه پاسداران در جریان کنترل، پیشگیری و مقابله با کرونا از جمله مدیریت، اجرای رزمایش کمکهای مومنانه و توزیع بستههای حمایتی قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اینکه در سال جاری در جهت کار و تلاش مضاعف، از همکاری و ظرفیتهای بسیج سازندگی استقبال میکنیم، گفت: قرارگاه خاتم ظرفیت بسیار مهمی در انجام پروژههای ماندگار و تحول آفرین دارد.

استاندار همدان افزود: میتوان در مطالعه و اجرای طرحهای مهم و ماندگاری همچون ساماندهی جاده بهار - علیصدر و بلوار جاده بهار به لالجین از توان و تجربه قرارگاه خاتم بهره گرفت.

شاهرخی همچنین در جلسه پیگیری وضعیت جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی دستگاههای اجرایی استان بر لزوم جذب اعتبارات در مهلت زمان قانونی تاکید کرد و گفت: اعتبارات باید در زمان مقرر و در محل قانونی هزینه شوند و اولویت با اتمام پروژههای نیمه تمام باشد

وی افزود: دانشگاههای استان همدان در اسرع وقت با همکاری و هماهنگی سازمان مدیریت استان و اداره کل اقتصاد و دارایی نسبت به باقی مانده جذب اعتبارات اقدام کنند

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر