شهرستان بهار

رییس شورای شهر صالح آباد :

جاده قدیمی صالح آباد - بیجار به جاده اصلی ارتقا یابد

شناسه خبر: ۹۶۶۸
 جاده قدیمی صالح آباد - بیجار به جاده اصلی ارتقا یابد

رئیس شورای شهر صالح آباد خواستار ارتقاء جاده قدیمی صالح آباد_بیجار شد و گفت: این جاده محور مواصلاتی ۱۹ روستا به مرکز صالح آباد با جمعیتی ۲۰ هزار نفره بوده و منجر به کم شدن تصادفات در این مسیر خواهد شد.

رئیس شورای شهر صالح آباد در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر، ارتقاء جاده قدیمی همدان - بیجار را یکی از خواسته های شورای شهر صالح آباد عنوان کرد و اظهار داشت: این جاده واصل صالح آباد و بیجار است و ما تقاضای ارتقاء آن از جاده فرعی به جاده اصلی داشتیم که علی رغم پیگیریها محقق نشده است.

جلال بهزاد مقدم طول این جاده را ۱۴ کیلومتر اعلام کرد و افزود: هر سال اعتبار جزئی برای آن در نظر می گیرند، اما جوابگو نیست.

وی ادامه داد: این جاده بخشی از ترافیک همدان به گل تپه و بیجار را می کاهد و باعث کاهش تصادفات خواهد شد و استانهای غربی کشور که به غار علیصدر تردد میکنند با تردد در این مسیر ۳۰ کیلومتر مسیرشان کوتاه می شود.

بهزاد مقدم تحقق این خواسته را باعث رونق بخش و شهر صالح آباد دانست و اظهار داشت: این جاده مرکز مواصلاتی ۱۹ روستا به بخش صالحآباد با بیش از ۲۰ هزار جمعیت است و باید نگاه ویژهای به آن شود.

رئیس شورای شهر صالح آباد به پیگیری های اجرایی شدن این طرح توسط شورای شهر صالح آباد اشاره کرد و گفت: ما از طریق استان و سازمان برنامه و بودجه به دنبال اجرایی شدن این پروژه بودیم ، اما وجود چند گیر قانونی باعث شده که این طرح معطل بماند.

وی ادامه داد: درخواست ما از استانداری و دیگر مسئولین مربوطه این است که اجرای این طرح را تسریع کرده و به درخواست ۲۰ هزار نفر از ساکنین روستاهای مجاور جامه عمل بپوشانند.

بهزاد مقدم همچنین به طرح ایجاد شهر کامیون در صالح آباد اشاره کرد و گفت: استاندار همدان در هر شهرستان چند طرح بزرگ تعریف کرده است که در بخش صالح آباد پروژه شهر ماشین یا شهر کامیون تعریف شده است.

رییس شورای شهر صالح آباد ادامه داد: در صالح آباد بیش از هزار دستگاه کامیون و تریلی وجود دارد که نقش اساسی در حمل و نقل کشور در دوران دفاع مقدس و دوره کنونی داشته و دارند همچنین مشاغل صنعتی و فنی این بخش با این تعداد از کامیون و تریلی مستلزم ساماندهی است که امیدواریم تا پایان دوره پنجم شورا شاهد به ثمر رسیدن این پروژه در صالح آباد باشیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر