شهرستان بهار

توجه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان به سازمان های مردم نهاد شهرستانی

شناسه خبر: ۹۸۱۳
توجه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان به سازمان های مردم نهاد شهرستانی

بهادربیگی گفت: در دوران مدیریت آقای جهانشیر توجه ویژه ای به سازمان های مردم نهاد شهرستان صورت گرفته و بازدید و جلسات متعدد با این افراد باعث شد جوانان شهرستانی احساس کنند دیده می شوند. 

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری برنا از همدان، فعال اجتماعی شهرستان بهار در رابطه با فعالیت سازمانهای مردم نهاد این شهرستان اظهار کرد: در یک سال اخیر سمن های ورزش و جوانان شهرستان بهار از لحاظ تعداد افزایش چشمگیری داشته و از صفر به سه سازمان رسیده است.

وی گفت: در دوران مدیریت آقای جهانشیر توجه ویژه ای به سازمان های مردم نهاد شهرستان صورت گرفته و بازدید و جلسات متعدد با این افراد باعث شد جوانان شهرستانی احساس کنند دیده می شوند.

وی افزود: سمن ها برای شناسایی اولویت ها بدون هیچ چشم داشتی پا به عرصه گذاشتند و در راستای همراهی و همکاری با ادارات و بخش های مختلف، در بخش های اجتماعی، بهداشتی، زیست محیطی و فرهنگی فعالیت می کنند.

بهادربیگی ادامه داد: البته با نگرش مثبتی که در شکل گیری سمن ها در دو سال اخیر بوجود آمده بسترسازی مناسب انجام شده تا از ظرفیت بی بدیل جامعه و سمن ها استفاده شود تا جامعه به سمت توسعه رهنمون شد.

وی اضافه کرد: برخی از ظرفیت های جامعه در شهرستان ها مغفول واقع شده که با فعال کردن آنها توسط سمن ها موضوع توسعه به مفهوم عام کلمه محقق می شود و به سمت پیشرفت حرکت می کنیم.

فعال اجتماعی شهرستان بهار با اشاره به اینکه سازمان های مردم نهاد به عنوان موتور محرک اجتماعی و حتی سیاسی جوامع نقش آفرین هستند، تاکید کرد: اگر جامعه ای بخواهد حرکت کند و به سمت توسعه حرکت کند، نباید سازمان های مردم نهاد ضعیف یا کم داشته باشد چون در این صورت توسعه نمی یابد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر