شهرستان بهار

برای تسهیل در امور کارها تفاهم نامه بین ارشاد و مرکز فنی و حرفه ای تصویب خواهد شد.

شناسه خبر: ۹۹۵۷
برای تسهیل در امور کارها تفاهم نامه بین ارشاد و مرکز فنی و حرفه ای تصویب خواهد شد.

هنرمندان شهربهار گمنام مانده اند و نیاز به حمایت از سوی مسئولین دارند تا مجددا شور و اشتیاق برای ادامه فعالیت در زمینه ی کار های فرهنگی و هنری داشته باشند

به گزارش خبرنگار نشاط شهر رئیس ارشاد با رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان بهار برای همکاری و تعامل بیشتر دیدار کرد.

رئیس ارشاد در این نشست عنوان کرد : هم فکری و تعامل بین حوزه فرهنگ و هنر و مرکزفنی و حرفه ای باعث رشد در هر دو حوزه خواهد شد، و همچنین کارآموزان این مرکز هم می توانند با مراجعه به اداره ارشاد حضور فعال و پویا در عرصه فرهنگ و هنر داشته باشند.
حبیب شهنوازیان افزود : با تفاهم نامه ای که بین ارشاد و فنی حرفه ای منعقد می شود ما در حوزه فرهنگ می توانیم از پتانسیل و ظرفیت این مرکز در راستای آموزش های لازم برای روابط عمومی ها، هنرمندان، اعضای رسانه ها، انجمن های فرهنگی و هنری و.... استفاده کنیم.
شهنوازیان گفت : هنرمندان شهربهار گمنام مانده اند و نیاز به حمایت از سوی مسئولین دارند تا مجددا شور واشتیاق برای ادامه فعالیت در زمینه ی کار های فرهنگی و هنری داشته باشند و ما هم در حد توان خود و با توجه به دستورالعمل های قانونی باید از آنان حمایت کنیم تا بتوانیم گامی مثبت در حوزه فرهنگ برداشته باشیم.
مهندس فرهاد اکبری رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان بهار خاطر نشان کرد : اگر مراکز آموزشی مورد حمایت قرار بگیرند و جوانان را بتوانیم در این مسیر جذب و سازماندهی کنیم تا مهارت های فنی لازم را کسب کنند بیکاری را ریشه کن خواهیم کرد و جوانان به سمت بزهکاری نخواهند رفت، یکی از دلایل اصلی بزهکاری جوانان بیکاری است.
رئیس مرکز فنی حرفه ای اذعان داشت : در حال حاضر دو کارگاه پوشاک و میناکاری روی سفال که به بخش خصوصی واگذار شده در این مرکز فعال می باشد و بالغ بر ۵۰ نفر اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم داشته ایم، دوره های آموزشی کامپیوتر نیز به صورت مجازی در حال برگزاری است و دیگر کارگاه ها با توجه به دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا تعطیل می باشد.
اکبری با اشاره به تفاهم نامه بین فنی و حرفه ای و ارشاد گفت : ما نیز از این پیشنهاد استقبال خواهیم کرد و با توجه به ظرفیت های موجود در این مرکز با حوزه فرهنگ و هنر همکاری خواهیم کرد.


انتهای پیام:

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر