سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بخشدار مرکزی بهار به همراه کارکنان بخشداری، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی با حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا مصباح امام جمعه محترم شهرستان بهار دیدار نموده و با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت نمودند.

شناسه خبر: 14192

 

به گزارش نشاط شهر، به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی  بخشدار مرکزی بهار به همراه کارکنان بخشداری، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی با حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا مصباح امام جمعه محترم شهرستان بهار دیدار نموده و با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت نمودند. 

 

 

 در این دیدار مهندس حسینی به بیان عملکرد اقدامات انجام شده در سطح روستاها توسط بخشداری، دهیاریها  و ادارات در طول سالجاری پرداخته و تصریح کردند که در پروژه های  مختلف در طول سال جاری اعتباری بالغ بر ۱۲۱ میلیارد تومان در سطح روستاها  هزینه  گردیده است. که همه این خدمات و اقدامات به برکت انقلاب اسلامی و ثمره خون پاک شهیدان می باشد و همه وظیفه داریم در راستای جهاد تبیین به بیان اقدامات انجام شده برای آحاد جامعه بپردازیم تا باعث امید آفرینی در بین اقشار مختلف و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گردیم.

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مصباح ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر از اقدامات جهادی انجام شده توسط بخشدار مرکزی و دهیاران در سطح روستاها تقدیر نموده و به بررسی مشکلات  موجود در سطح روستاها پرداختند ایشان همچنین از دهیاران و شوراها خواستند تا در جامعه روستایی  فرهنگ سازی لازم را در بحث جوانی جمعیت داشته باشند و همچنین از شوراها و دهیاران خواستند تا به بیان اقدامات انجام شده در سطح روستاها برای اهالی بپردازند و از طریق  مختلف از جمله فضای مجازی و حقیقی اهتمام ویژه داشته باشند.

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی