سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1401/6/29 14:35:22
جاده مواصلاتی بهار به غار علیصدر بازهم حادثه آفرید

تصادف رخ به رخ در ورودی زیر گذر هارون آباد دو کشته و یک مصدوم بر جای گذشت

صبح امروز طی سانحه ای دو خودروی پراید و پیکان وانت در جاده بهار _ غار علیصدر در ورودی روستای هارون آباد دچار برخورد رخ به رخ شدند که این حادثه منجر به مرگ دو نفر و جراحت شدید یک نفر از هموطنان ما شد.

شناسه خبر: 12827

 

به گزارش نشاط شهر، صبح امروز طی سانحه ای دو خودروی پراید و پیکان وانت در جاده بهار _ غار علیصدر  در ورودی روستای هارون آباد دچار برخورد رخ به رخ  شدند که این حادثه منجر به مرگ دو نفر و جراحت شدید یک نفر از هموطنان ما شد.

 

در پی این حادثه جانشین فرمانده پلیس راهور استان، سرهنگ سرمدی به همراه مدیران و کارشناسان راهداری شهرستان و نماینده پیمانکار شرکت راه آهن حضور داشته و ابعاد حادثه و دلیل رخداد حادثه را مورد ارزیابی قرار دادند.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

روستا