شهرستان بهار

بهار و کبودراهنگ لقمه ای هماهنگ

شناسه خبر: ۱۰۱۳۷
بهار و کبودراهنگ لقمه ای هماهنگ

مردم بهار و کبودراهنگ قیم نمی خواهند.

به گزارش نشاط شهر، بیماری کرونا باعث فوت مرحوم عیسی جعفری نماینده منتخب مردم بهار و کبودراهنگ گردید و بایستی در خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخابات میاندورهای مجلس شهرستان بهار و کبودراهنگ برگزار شود و این فرصتی شده است تا افرادی دنبال لقمه آماده برای ورود به مجلس و نشستن بر کرسی سبز پارلمان باشند.

سوال اینجاست که چرا حوزه بهار و کبودراهنگ به عنوان طعمه انتخاب شده است؟

آیا در شهر بهار و کبودراهنگ نفرات شاخص وجود ندارد که به عنوان کاندیدا وارد عرصه انتخابات شوند؟

با اندکی مطالعه متوجه میشویم نفراتی باسابقه وزارت، معاونت وزارت، استانداری، معاونت استانداری، رئیس سازمان در سطح کشور و به تعداد فراوان افرادی در حد مدیر کلی استان در این دو شهرستان پرورش یافتهاند و میتوانند به عنوان کاندیدا وارد عرصه انتخاباتی شوند.

از طرفی دیگر چرا افرادی در حوزه انتخابیه خودشان (علی الخصوص منظورمان حوزه انتخابیه شهرستان همدان و فامنین است) وارد عرصه انتخابات نشدند و بهار و کبودراهنگ را برای این منظور انتخاب کردهاند؟ آیا بهار و کبودراهنگ افراد توانمند ندارد؟ یا افرادی در صدد این هستند که مانع ورود نفرات شاخص بومی شوند تا بتوانند دوستان خودشان را در این حوزه انتخابیه مطرح کرده و دنبال کسب صندلی برای دوستان خود هستند تا قدرت چانهزنی خود را در سطح استان و کشور افزایش دهند؟

واضحتر بگویم که گروهها و افرادی طرحی در دست دارند تا افراد بومی و توانمند را به هر دلیل و هر وسیله ای از شرکت در رقابت ها منصرف کنند و در نتیجه دوستان خود را در این حوزه انتخابیه وارد فاز انتخاباتی بی رقابت نمایند تا کرسی قدرتمند مجلس را به دست آورند.

اما این کرسی کسب شده به چه قیمتی خواهد بود و در چه حوزه ای فعالیت خواهند کرد؟

واضح است که خدمت به مردم این حوزه اولویت خاصی در این موضوع ندارد چرا که کسب صندلی قدرت هدف اصلی این برنامه است و چه مظلوم اند مردم بهار و کبودراهنگ که لقمه ای شدهاند برای کسب قدرت توسط افراد و گروههای ذینفوذ در جهت افزایش قدرت در دولت آینده و هیچ هدفی برای خدمت به مردم و بهار و کبودراهنگ در اهداف شان قابل تصور نیست.

از همه بزرگوارانی که مسیر خدمت را برای خودشان از طریق انتخابات حوزه بهار و کبودراهنگ تعریف کردند تقاضا می کنیم در هر پستی که الان مشغول فعالیتند کار و تلاش کنند و خودشان را در حوزه بومی خودشان با خدمت به خلق خدا مطرح کنند و از منصرف کردن افراد شاخص و توانمند بومی این حوزه دست بردارند، برای قریب به ۲۵۰ هزار جمعیت مردم بهار و کبودراهنگ احترام قائل شوند و بگذارند خود مردم برای خودشان تصمیم بگیرند.

تاریخچه سیاسی این دو شهرستان نشان می دهد که مردم این دیار قبل از انقلاب فعالیت بسیاری داشتهاند و شهید تقدیم انقلاب کردهاند و در جریان جنگ تحمیلی جزو فعالترین مناطق استان بودند، در تمامی عرصههای انقلاب حضور جدی، فعال و مستمر داشته اند و در جریان جنگ ۸ساله در تقدیم شهدای مدافع حرم بیشترین آمار شهید استان را دارا هستند.

مردم این دیار در پرورش فرزندان خود به جد کوشیده اند، این افراد در بسیاری از پستهای ملی فعالیت چشمگیر توام با موفقیت داشته ، در قالب تمام جریان ها و احزاب سیاسی حضور داشته و دارند .

به چه دلیل ۲۵ نفر در مرکز استان می خواهند برای مردم دو شهرستان بهار و کبودراهنگ تصمیم گیری کنند

پس تقاضا می کنیم که دوستان بزرگوار هرگز و هرگز فکر نکنند که بهار و کبودراهنگ شهرستانهای عقب افتاده ای هستند که فرد شاخصی ندارند و نباید قیم مآبانه با مردم عزیز بهار و کبودراهنگ برخورد کنند، نمی بایست ۲۵ نفر در قالب دو یا سه گروه در مرکز استان برای ۲۵۰ هزار نفر تصمیمگیری کنند.

بگذارید از زبان مردم بگویم؛
ما در راه خدمت به انقلاب اسلامی و آرمانهای امام راحل و رهبر معظم در تمامی زمینهها فعال بوده و هستیم و جزو شاخصهای استانیم، بگذارید خودمان برای خودمان تصمیم بگیریم و مانند ارباب رعیت به مردم منطقه نگاه نکنید.

علی اصغر بهمنی هرمز

انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر