شهرستان بهار

شهید سلیمانی به سمت رسالت محوری رفت

شناسه خبر: ۱۰۴۹۳
شهید سلیمانی به سمت رسالت محوری رفت

مکتب و اندیشه شهید سلیمانی همان مکتب امام ره و در ادامه مکتب رسوالله ص است.

به گزارش نشاط شهر سردار ظفری در یادواه شهدای شهر مهاجران عنوان کرد : ما روزی در سال ۵۷ انقلاب کردیم .این سوال پیش می آید ایا ما به اهداف خود رسیده ایم.

دو نظریه در این باره وجود داره یکی می گوید ما انقلاب کردیم تا جمهوری اسلامی تشکیل بدهیم ، نگاه دیگر به ما می گوید هدف از انقلاب تشکیل حکومت اسلامی است . این نظریه حضرت امام ره است که می فرماید در نظام جمهوری اسلامی اگر مسئولین به فکر ایجاد حکومت اسلامی نباشند ، خائن خواهند بود. ما به دنبال جامعه توحیدی هستیم و این از طریق برقراری حکومت اسلامی امکان پذیر است. سردار شهید سلیمانی نمونه بارز کسانی هست که اندیشه او ایجاد این حکومت بود.

اراده الهی براین قرار گرفته که دین خداوند حاکم شوند و امیدواری رهبر عزیزمان نسبت به این موضوع به وضوح نمایان است که شاخصه آن مقید به انجام تکلیف بودن و عدم ناامیدی در این مسیر است.

وقتی بالاترین فرد مسئول یک کشوری با یک پیام حاج قاسم نزدیک به ۴۷۰ کیلومتر مسیر را طی می کند و با یک لباس مبدل محلی در یک روستای مرزی به دیدار سردار سلیمانی می رود و خواسته های سردار را می شنود و عمل می کند ، این قدرت این مکتب و حکومت را نشان می دهد.

مکتب و اندیشه شهید سلیمانی همان مکتب امام ره و در ادامه مکتب رسوالله ص است. راهی جز اینکه باید هرکدام از ما شهید سلیمانی باشیم. شهید سلیمانی به سمت رسالت محوری رفت. مسئولین و هر یک از ما در شغل های مختلف با انجام وظایف به احسن وجه تبدیل به شهید سلیمانی می شویم.

نگاه به راه سردار شهید سلیمانی در این شهر وجود دارد و شرایط را به گونه ای باید رقم بزنیم تا جوانان ما در این مسیر قدم بردارند.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر