شهرستان بهار

شهرستان بهار مهد دلیران و قهرمانان است

شناسه خبر: ۱۰۵۰۶
 شهرستان بهار مهد دلیران و قهرمانان است

مدیرکل ورزش و جوانان استان در جمع هیات های ورزشی بهار : شهرستان بهار مهد دلیران و قهرمانان است/ علیرضا چاووشی اگر حمایت می شد امروز از مفاخر کشتی کشور بود.

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار، مدیرکل ورزش و جوانان استان در نشست با روسای هیئت های ورزشی شهرستان بهار با اشاره به پیشینه بسیار بالای شهرستان بهار در ورزش گفت: بهار قهرمانان و پهلوانان ارزنده در ورزش کشور داشته است و علیرضا چاووشی یکی از بهترین کشتی گیران کشور بود که اگر بیشتر از او حمایت می شد می توانست عناوین بی شماری در ورزش کسب کند.

وی ادامه داد: شهرستانها معدن استعدادهای ناب ورزش هستند و با کمی توجه و حمایت از این استعدادها می توان قهرمانان بیشماری پرورش داد و به ورزش کشور معرفی کرد.

دکتر حمید سیفی با اشاره به مشکلات و کمبودها در ورزش گفت: وظیفه اصلی روسای هیات های ورزشی برنامه ریزی می باشد و ما از این پس از هیات های حمایت خواهیم کرد که صاحب ایده و برنامه باشند.

وی ادامه داد: روسای هیات های ورزشی باید بازاریابی ورزشی را بلد باشند و از ظرفیت خیرین و سرمایه گذاران در این رساستا استفاده کنند.

وی با بیان اینکه هیات های ورزشی تشکل های غیر دولتی هستند، افزود: متاسفانه هیات ها ما متکی به دولت و اداره ورزش و جوانان هستند در صورتی بر اساس قانون باید به عنوان یک تشکل غیر دولتی فعالیت کنند و به دنبال درآمدزایی باشند.

وی با اشاره به اینکه باید نگرش ها تغییر کند تا موفقیت صورت گیرد، افزود: هیات ها باید ارتباطات خود را قوی کنند و نباید تنها به دنبال قهرمان پروری باشند و باید در کنار پرورش قهرمان ورزش همگانی را نیز تقویت کنند.

در این نشست جمعی از روسای هیات های ورزشی به بیان مشکلات و معضلات خود همچون نبود خوابگاه مناسب، فرسودگی اکثر سالن های ورزشی، مشکلات گرمایش و سرمایش اماکن، نبود رختکن مناسب در ورزشگاهها، عدم تزریق بودجه به هیات ها و عدم حمایت هیات های ورزشی استان از شهرستانها پرداختند و مقرر شد جلسه تخصصی با حضور مدیرکل، مسئولان ستادی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در این راستا در اداره کل ورزش و جوانان تشکیل گردد تا در خصوص رفع برخی از مشکلات تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر