شهرستان بهار

بسترسازی مناسب برای بازگشایی مدارس در پروژه مهر در بهار تعریف شده است

شناسه خبر: ۱۷
بسترسازی مناسب برای بازگشایی مدارس در پروژه مهر در بهار تعریف شده است

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: مدیر آموزش و پرورش بهار گفت: ایجاد بستر مناسب و تمهید مقدمات برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جاری از مهم‌ترین اهداف پروژه مهر است. به گزارش خبرنگار مهر، عل

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: مدیر آموزش و پرورش بهار گفت: ایجاد بستر مناسب و تمهید مقدمات برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جاری از مهم‌ترین اهداف پروژه مهر است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی زارعی پیش از ظهر شنبه در جلسه پروژه مهر مدیران مدارس شهرستان بهار گفت: امسال برنامه‌های پروژه مهر با توجه به تغییرات ساختار آموزشی چهار دوره سه ساله، باید هر چه مطلوب‌تر برگزار شود.

زارعی اظهار داشت: برنامه‌ریزی و تعیین سیاست‌گذاری‌های راهبردی در راستای پروژه مهر، تنظیم دستور جلسات کمیته‌ها، پیگیری مصوبات جلسات کمیته‌ها، نظارت بر اجرای بهینه فعالیت‌های پروژه مهر، ایجاد بستر مناسب و تمهید مقدمات برای بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید از مهم‌ترین اهداف پروژه مهر است.

وی اجرای مناسب پروژه مهر را با تلاش مضاعف و ثبت‌نام به موقع با توجه به رعایت محدوده‌ها از اولویت‌های آموزش و پرورش دانست و عنوان داشت: همکاران باید در راستای هر چه بهتر اجرایی شدن این طرح با برنامه‌ریزی های دقیق و اصولی در زمان مقرر تمامی فعالیت‌های مرتبط با هر یک از کمیته‌های ستاد پروژه مهر را انجام دهند.

زارعی اظهار داشت: سال تحصیلی جدید را باید با افق بالاتری شروع کنیم تا شاهد رشد و شکوفایی مدارس این منطقه باشیم.

وی افزود: فعال سازی و مستندسازی اقدامات کمیته‌های آموزشی، تشکیل جلسات منظم و نظارت بر انجام فعالیت‌های ستاد مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.

IMG10525007
زارعی ساماندهی نیروی انسانی، فضاهای آموزشی و پرورشی و تجهیزات را از مهم‌ترین اولویت‌های کاری آموزش و پرورش در فصل تابستان برشمرد و افزود: این اقدامات باید از طریق برنامه‌های پروژه مهر و کمیته‌ها پیگیری شود.

معاون آموزشی و نوآوری شهرستان بهار نیز خدمات‌رسانی گسترده‌تر و مدیریت بهتر منابع را از دیگر اهداف تشکیل ستاد مهر عنوان کرد و افزود: همه ساله همزمان با بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی برخی مشکلات در ارائه خدمات به دانش آموزان پیش می‌آید که ستاد مهر تمام مسائل را بررسی و رفع می‌کند.

محمد روحی نیا مهمترین هدف پروژه مهر را ایجاد بستر مناسب و تمهید مقدمات برای بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۹۳-۹۲ عنوان کرد و بیان داشت: این مهم باید بر محور تحولی نوین در نگرش‌ها، به ویژه توجه جدی به سند تحول بنیادین در همه ارکان آموزش و پرورش باشد.

روحی نیا اظهار داشت: ایمن‌سازی حریم مدارس، ساماندهی سرویس مدارس، توسعه حمل و نقل عمومی و هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی از موضوعاتی است که در ستاد مهر مورد تاکید و قابل پیگیری است.

وی با اشاره به مسائل روز در زمینه تحقق اقتصادی و سند تحول بنیادین خاطرنشان کرد: خلاقیت‌های آموزشی، اجتماعی و فرهنگی باید با بهره‌گیری از منش معلمی تقویت شوند./مهر

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر