شهرستان بهار

تلاش مدیران راه همدان برای منصرف کردن معاون وزیر از بازدید یک پروژه!

شناسه خبر: ۱۸۲۹
تلاش مدیران راه همدان برای منصرف کردن معاون وزیر از بازدید یک پروژه!

پس از بازدید چند دقیقه ای معاون وزیر راه و شهرسازی از سایت مسکن امیداکباتان خبرنگاران به دنبال گرفتن پاسخ از پژمان بودند که با عدم همکاری روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی روبرو شدند | الان حرف بر سر این است که خبرنگاران به دنبال بی‌ارزش نشان دادن خدمات دولت نهم و دهم در زمینه مسکن مهر نیستند.

سفر روز گذشته پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی به استان همدان به منظور افتتاح بیش از 9 هزار و 26 واحد مسکن مهر با حاشیه های جالب توجهی همراه بود.


معاون وزیر راه و شهرسازی پس از ورود به استان همدان جلسه ای با استاندار همدان در زمینه مسکن مهر و برخی پروژه های راه استان داشته است.

در این جلسه که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد مشکلات مسکن مهر استان از سوی دو طرف مطرح شده است.

حوالی ظهر سید محمد پژمان به همراه استاندار همدان وارد مجتمع مسکن مهر شاهد برای افتتاح نمادین 9 هزار و 26 واحد شد، در اواسط برنامه افتتاح بود که برخی از متقاضیان مسکن مهر سایر پروژه ها در محل حاضر شده و به دنبال این بودند تا اعتراض خود را نسبت به نحوه ساخت مسکن مهر به گوش معاون وزیر برسانند.

پس از اتمام سخنرانیها معاون وزیر راه و شهرسازی کلید دو واحد مسکن مهر را به متقاضیان اهدا کرد و پس از خروج از این دو واحد بود که با سوالات خبرنگاران مبنی بر چگونگی رفع مشکلات این مساکن در استان همدان روبرو شد.

خبرنگاران در راه پله سوالات خود را مطرح می کردند و در همین زمان برخی متقاضیان معترض با پژمان به صحبت پرداخته و حتی یکی از آنها به معاون وزیرراه و شهرسازی گفت: من کلید خانه خود را به شما می دهم تا ببینم آیا شما می توانید در این واحد زندگی کنید؟!

خبرنگاران که به عنوان نماینده افکار عمومی در صحنه حضور داشتند با بیان برخی مشکلات مساکن مهر استان از معاون وزیر راه و شهرسازی خواستند تا برای مشاهده مشکلات از یکی از سایتهای مسکن مهر شهرستان همدان بازدید کنند.

خوشبختانه با وجود تلاش برخی مسؤولان از جمله مدیران راه و شهرسازی برای بدون ایراد نشان دادن پروژه و منصرف کردن معاون وزیر از این بازدید، سید محمد پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن پیشنهاد خبرنگاران برای بازدید از سایت امیداکباتان یکی از بزرگترین سایتهای مسکن مهر در استان را پذیرفت.

دو هزار و 200 واحد مسکن مهر در سایت امید اکباتان در حال ساخت است که برخی از آنها به اتمام رسیده و برخی متقاضیان با وجود نداشتن انشعاب گاز در این واحدها ساکن شده اند.

معاون وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید از مسکن مهر طلاب راهی سایت امید اکباتان شد، اما با رسیدن به این سایت که منتظر پیاده شدن معاون وزیر از خودرو خود برای سرکشی بودیم تنها از داخل ماشین وضعیت نابسامان سایت مسکن مهر امید اکباتان را نظاره کرد و شاید از روی شرم نتوانست از خودرو خود پیاده شود.

حتی پس از بازدید چند دقیقه ای معاون وزیر راه و شهرسازی از سایت مسکن امیداکباتان خبرنگاران ایسنا و روزنامه همدان پیام به دنبال گرفتن پاسخ از پژمان بودند که با عدم همکاری روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی روبرو شدند.

سایت مسکن مهر امید اکباتان با مشکلاتی از جمله نداشتن انشعاب، اختلافات مالی تعاونیها با اعضای خود، عدم آماده سازی معابر و ایرادات فنی داخل ساختمان روبروست.

الان حرف بر سر این است که خبرنگاران به دنبال بی‌ارزش نشان دادن خدمات دولت نهم و دهم در زمینه مسکن مهر نیستند، چرا که شاید یکی از ماندگارترین کارهای دولت تامین مسکن برای اقشار کم درآمد بود اما حرف بر سر این است که نباید به هر شیوه و قیمتی مردم را خانه‌دار کرد.(ایسنا)


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر