شهرستان بهار

پیگیری طرح های عمرانی یکی از شاخصه های ارزیابی مدیران است

شناسه خبر: ۲۹۸۱
پیگیری طرح های عمرانی یکی از شاخصه های ارزیابی مدیران است

فرماندار بهار گفت: پیگیری اجرای طرح های عمرانی و جذب اعتبارات عمرانی یکی از شاخصه های ارزیابی عملکرد مدیران این شهرستان در سالجاری است.

به گزارش ایرنا 'محسن مرادی پناه' روز پنجشنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان بهار افزود: در سال جاری 95 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان معادل 8.2 درصد اعتبارات استان، برای شهرستان بهار به تصویب رسیده است.

وی اضافه کرد: از این میزان اعتبار 33 میلیارد ریال معادل 35 درصد برای اجرای طرح ها در بخش های آموزش، بهداشت، فرهنگی، کشاورزی، گردشگری و امور زیربنایی در بهار تخصیص یافته است. 

مرادی پناه اضافه کرد: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و پایان فصل کاری، عملیات عمرانی طرح ها باید با سرعت بیشتری انجام شود و طبق قانون، موافقت نامه ها مبادله شود.

وی با انتقاد از دستگاه هایی که اعتبارات تخصیص یافته را جذب نکرده اند گفت: پیش بینی می شود امسال تخصیص اعتبارات در شهرستان به بالای 80 درصد برسد و هنر مدیران به جذب تخصیص اعتبارات از دستگاه های استانی و محل ملی است. 

وی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی باید طرح ها، میزان اعتبار مصوب، تخصیص اعتبار، پیشرفت فیزیکی و مشکلات طرح را به صورت فصلی به فرمانداری گزارش دهند. 

فرماندار بهار به جذب اعتبارات ، نظارت و دقت لازم در هزینه کردها توسط مسوولان اجرایی شهرستان تاکید کرد و گفت: مسوولان اجرایی با برنامه ریزی مناسب اعتبارات سال جاری را جذب کنند.

مرادی پناه با اشاره به اینکه امروز یکی از دغدغه های دولت و مردم رفع مشکل بیکاری و تولید ثروت است گفت: برای رفع مشکل بیکاری و تولید ثروت ، کارهای زیربنایی و توجه به زیرساخت ها نیاز است. 

وی افزود: شهرستان بهار در حوزه راه و شهرسازی نیاز به جذب اعتبارات ملی و استانی دارد و متولیان امر می توانند با بکارگیری و تلاش مضاعف در جذب اعتبارات بیشتر در حوزه راه و شهرسازی به رفع نواقص و مشکلات موجود در این حوزه بپردازند.

وی با بیان اینکه نقاط حادثه خیز شهرستان بهار باید اصلاح و مسیرهای پرتردد نیز با افزایش پهنای باند از ترافیک رهایی یابند افزود: البته اقدامات بسیار خوب حوزه راه و شهرسازی در شهرستان بهار قابل تقدیر است.

شهرستان بهار با 120 هزار نفر جمعیت در 15 کیلومتری همدان واقع شده است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر