شهرستان بهار

یک طرفه شدن خیابان 17 شهریور ضروری است

شناسه خبر: ۳۰۸۰
یک طرفه شدن خیابان 17 شهریور ضروری است

جلوگیری از سد معبر در برخی نقاط شهر، همکاری برای اجرای طرح تاکسیرانی ، تامین بیش از پیش امنیت در پارک های شهر، اضافه شدن گشت در ساعات تعطیلی مدارس و همچنین گشت در مسیر دانشگاه آزاد، یک طرفه شدن خیابان 17 شهریور از جمله خواسته های شهرداری بهار از نیروی انتظامی بود.

روز شنبه 17 آبان ماه اعضای شورای شهر و شهردار بهار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار، سرهنگ جمشید باقری  و فرمانده راهنمایی و رانندگی بهار، سرگرد حمزه در دفتر شورای شهر بهار جهت بررسی و رفع مشکلات شهر دیدار داشتند.

در این دیدار بر لزوم همکاری و تعامل بیش از پیش شهرداری و نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی تاکید شد و با توجه به این موضوع موارد و مشکلات شهری که به حوزه نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی مرتبط است مطرح شد و شهردار بهار خواستار رسیدگی نیروی انتظامی به موضوعات مطروحه شد.

علی اصغر خلیلی با اشاره به اینکه حفظ نظم شهری و ارائه خدمات بهتر به همشهریان در گرو حفظ نظم و امنیت از سوی نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی است گفت: با توجه به اینکه شهر بهار در طی سالها با افزایش جمعیت روبرو بوده اما ساختار شهری در برخی نقاط از جمله نقاط مرکزی بدون تغییر مانده است، بعضا همین مسئله باعث بروز مشکلات ترافیکی و ایجاد بی نظمی در شهر می شود که همین خود باعث نارضایتی شهروندان شده است.

بر همین اساس وی یک طرفه شدن خیابان 17 شهریور را ضروری خواند و خواستار یک طرفه شدن این خیابان و جلوگیری از پارک خودرو در میدان امام و خیابان های اصلی اطراف این میدان و جلوگیری از عبور ماشین های سنگین در داخل شهر از جمله خیابان سی متری شد.

همچنین علی عطایی در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر دیگر خواسته های شهرداری و شورای شهر بهار را همکاری در جلوگیری از سد معبر در برخی نقاط شهر از جمله پیاده روها، همکاری برای اجرای طرح تاکسیرانی ، تامین بیش از پیش امنیت در پارک های شهر، اضافه شدن گشت در ساعات تعطیلی مدارس و همچنین گشت در مسیر دانشگاه آزاد عنوان کرد.

همچنین ایجاد سایه بان ویژه ماموران راهنمایی و رانندگی در میدان های اصلی شهر از سوی شهرداری از جمله خواسته هایی بود که از سوی نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی مطرح شد.


نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • بهاري :
  در تاریخ ۱۹ آبان ۹۳ ساعت ۰۰:۳۸
  فكر نكنم با يه طرفه شدن خيابون 17 شهريور مشكل ترافيك به كلي حل بشه مثل خيابون امام كه يه طرفه شده ولي بار ترافيك قبل و همچنان داره البته رسيدگي به اين مسئله جاي تشكر رو داره
 • @74@ :
  در تاریخ ۲۰ آبان ۹۳ ساعت ۰۹:۴۷
  یک طرفه بشه و پارک ممنوع . به اندازه کافی تاکسی ها با پارک کردنشون ترافیک ایجاد می کنه.
  جلوی آرمگاه آیت الله بهاری فضای بزرگ برای ساختن یک پارکینگ بزرگ هست .و اگر پارکینگ درست شه خیلی خوب میشه و ترافیک خیابان امام هم حل میشه .
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر