شهرستان بهار

همزمان با سراسر کشور ، مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس در شهر بهار برگزار شد + تصاویر

شناسه خبر: ۳۷۷۱
همزمان با سراسر کشور ، مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس در شهر بهار برگزار شد + تصاویر

در اين مراسم مردم همیشه در صحنه بهار مسير ميدان شهداء تا مصلي امام خميني (ره) را راهپيمايي کردند .

در اين مراسم مردم همیشه در صحنه بهار مسير ميدان شهداء تا مصلي امام خميني (ره) را راهپيمايي کردند .

معاون پارلماني وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلحبه عنوان سخنران ویژه این مراسم با بيان اينکه روز قدس روز حمايت از مستضعفان و محرومان جهان است، اظهار کرد: امروز روزی است که جلوه ی شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت است و مردم با شرکت در این راهپیمایی پیام های روشنی برای جهانیان داشتند.

طلایی اولین پیام مسلمانان برای شرکت در این راهپیمایی را ادای تکلیف دینی صرف نظر از نتیجه اعلام کرد و دیگر پیام مسلمانان را لبیک گویی به امام راحل و ولی امر مسلمین خواند.

طلایی نیک با تعبیرامام خمینی (ره) از صهیونیسم و تشبیه آن به غده سرطانی اضافه کرد: امروز مقاومت لبنان و دیگر ملت های مسلمان همچون فشاری بر روی این غده سرطانی است.

سردار رضا طلايي نيک اضافه کرد: اميدواريم که هر چه زودتر مردم فلسطين بتوانند زندگي عادي داشته باشند و براي اين کار نيز همه بايد به پا خيزند.

وي با اشاره به شکست های صهیونیسم در نبردهای رودرو در مقابل مقاومت افزود: رژيم صهيونيستي اکنون از يک ملت مظلوم و از لحاظ شمار اندک، شکستي خورده که هر روز براي فرار از اين بن بست به نوعی تلاش مذبوحانه دست می زند.

وي خاطر نشان کرد: اگر ابتکار امام خميني (ره) در نام گذاري آخرين جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس نبود معلوم نبود که مردم فلسطين امروز بايستي به کدام دولت يا ملت تکيه مي کردند.

طلايي نيک گفت :روز قدس امسال به لحاظ جناياتي که رژيم صهيونيستي در حق مردم مظلوم غزهو يمن دارد و قتل عام و بمباران شبانه روزي مردم و زنان و کودکان و جوانان از اهميت ويژه اي برخوردار است و حضور پرشور و مردميقابل تقدير است.

وي تصريح کرد: با افشا شدن دخالت رژيم صهيونيستيو حامي اصلي آن آمريکاي جنايتکار در راه اندازي گروه داعش و جنايات زيادي که به نام اسلام در عراق ،سوريه ، يمن و غزه مرتکب مي شوند،بايد دست از جنايات وحشيانه خود بردارند و کشتار مردم بي دفاع به ويژه کودکان محکوم است و کليه ملل مسلمان بايد اين جنايات را محکوم کنندتا به آزادي سرزمينهاي اشغالي برسيم .

سردار طلايي نيک اضافه کرد: فلسطينيان و مسلمانان عالم پس از انقلاب نيازمند حمايتهاي معنوي ملت ايران بوده اند و همه با هم در کنار مردم مظلوم فلسطين و به ياد فلسطينيان مظلوم که البته ياد و دفاع از اسلام است در راهپيمايي باشکوه روز قدس شرکت کرده ايمو با شعار مرگ بر آمريکا و مرگ بر اسرائيل خود زمينه نابودي اشغالگران و آمريکا حامي اصلي اين رژيم ظالم را فراهم خواهيم کرد.

وي با بيان اينکه مسئله قدس نبايد فراموش شود، اظهار کرد: اين راهپيمايي موجب ميشود هر سال خون تازهاي در رگهاي نهضت مقاومت اسلامي دميده شود.

طلايي نيک به جنايات آل سعود در يمن اشاره کرد و افزود: نبايد مردم مظلوم يمن را در راهپيمايي روز جهاني قدس فراموش کرد، چون مردم يمن مدتهاست زير بمباران جنايتکاران آل سعود هستند چرا که دنيا در قبال جنايتهاي آل سعود در يمن خاموش است و اين يک رسوايي بزرگ براي آنها محسوب ميشود.

معاون پارلماني وزارع دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلحبه حساس بودن مذاکرات هستهاي اشاره کرد و افزود: تيم مذاکره کننده مواضع نظام اسلامي را دنبال ميکند و اگر طرف غربي حاضر به توافق آبرومندانه شد، توافق عزتمندانه را قبول کنند و اگر توافق را قبول نکردند راههاي ديگري هستدر پايان قطعنامه 8 بنديقرائت شد و نمازگزاران بندهاي قطعنامهرا با تکبير تاييد کردند .


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر