شهرستان بهار

کتابخانه شهید باهنر موفق به کسب رتبه دوم برترین کتابخانه های کشور شد

شناسه خبر: ۴۳۱۹
کتابخانه شهید باهنر موفق به کسب رتبه دوم برترین کتابخانه های کشور شد

​جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان در محل فرمانداری بهار برگزار شد.| در یکی از روزهای هفته کتاب فرماندار در یکی از کتابخانه های شهرستان حاضر شده و با مردم دیدار عمومی خواهد داشت|

در این جلسه ابتدا رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بهار ضمن تبریک آغاز هفته کتاب به تشریح برنامه های ویژه این هفته پرداخت و مهمترین این برنامه ها را افتتاح 3 باب کتابخانه در روستاهای بهار بر شمرد.

مهدی خوشخوان همچنین از حضور فرماندار شهرستان در یکی از روزهای هفته کتاب در یکی از کتابخانه های شهر بهار خبر داد و گفت: با هماهنگی هایی که صورت گرفته در بخش ها نیز این برنامه قرار است اجرا شود و یکی از روزهای هفته کتاب فرماندار وبخشداران در یکی از کتابخانه های شهرستان دیدار عمومی خواهند داشت تا این حضور باعث تشویق مراجعه کنندگان و دیگر شهروندان برای مراجعه به کتابخانه ها باشد.

در ادامه فرماندار بهار ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی گفت: ایجاد و راه اندازی سه باب کتابخانه در روستاهای پر جمعیت پرلوک، مالک اشتر و حسام آباد که با پیگیری های استان و نماینده مردم بهار و کبودراهنگ انجام شده یکی از مهمترین برنامه هاست که هر کتابخانه با اعتبار حدود 200 میلیون تومان به بهره برداری میرسد و سرعت عمل در کلنگ زنی تا بهره برداری از این سه باب کتابخانه جای خوشحالی است و این خود نشان می دهد هر بار که کاری به بخش خصوصی و غیر دولتی سپرده شده سریعا به نتیجه رسیده است.

محسن مرادی پناه افزود: تلاش ما این بوده که امسال توجه بیشتری به بخش فرهنگ شهرستان شود و نهادهای فرهنگی نیز باید توجه بیشتری به این مهم داشته باشند.

مرادی پناه با اشاره به بودجه تخصیص یافته به این بخش گفت: در سال گذشته میزان 20 میلیون تومان به این بخش تخصیص داده شد ؛ اما امسال این مبلغ به 90 میلیون تومان رسید که این خود نشان از توجه ویژه دولت تدبیر و امید به این بخش است.

وی با اشاره به انتخاب کتابخانه باهنر شهر بهار به عنوان دومین کتابخانه برتر شهرستانی در کشور گفت: این مایه خوشحالی ماست که یکی از کتابخانه های شهرستان بهار به عنوان کتابخانه برتر کشوری انتخاب شده و قرار است طی مراسمی از مسئولین این کتابخانه در تهران تقدیر به عمل آید و جا دارد به مسئولین این کتابخانه تبریک و خسته نباشید گفت.

شایان ذکر است که جمعا سه کتابخانه از استان های همدان، یزد و مازندران در کشور به عنوان برتر دست یافته اند که کتابخانه باهنر رتبه دوم را در این بین به خود اختصاص داده است.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • سعيد جليلي هنرمند :
  در تاریخ ۲۲ آبان ۹۴ ساعت ۱۱:۵۲
  اين انتخاب شايسته را به مردم بهار تبريك مي گويم. اين خبر بهانه اي شد كه از زحمات چندين ساله ي جناب آقاي رضا رحماني و سركار خانم فزوني در كتابخانه ي باهنر تشكر كنم كه با مراجعين، نهايت همكاري را دارند و بر خورد نيكو جزو اخلاقياتشان است. خسته نباشيد.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر