شهرستان بهار

تولید 160 متر مربع فرش توسط مددجویان کمیته امداد بهار

شناسه خبر: ۵۳۴۵
تولید 160 متر مربع فرش توسط مددجویان کمیته امداد بهار

مدیر کمیته امداد شهرستان بهار از تولید 65 تخته فرش به متراژ 160 متر مربع توسط مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خبر داد.

به گزارش نشاط شهر ؛عیسی شهبازی با بیان اینکه اشتغال و خودکفایی محرومان و نیازمندان از اولویتهای این نهاد مقدس در اهداف کلان اقتصادی کشور است، افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) یکی ‏از نهادهای حمایتی در مقوله اشتغال بوده که ایجاد اشتغال مولد و پایدار از جمله راهاندازی کارگاههای ‏قالیبافی را به عنوان بهترین راهحل برای اشتغال مددجویان در نظر گرفته است.‏

وی با اشاره به اقدامات انجام شده افزود: 65 تخته فرش به متراژ 160 مترمربع توسط مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال گذشته تولید شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان بهار اظهار کرد: تعداد 65 تخته فرش تولید شده توسط مددجویان تحت حمایت این نهاد به مبلغ یک میلیارد و 650 میلیون ریال به فروش رسیده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در سال گذشته 53 دوره آموزشی بلندمدت و کوتاه مدت با اعتبار یک میلیارد و 100 میلیون ریال با همکاری اداره فنی و حرفهای برای یک یک هزار و 250 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد برگزار شده است.

شهبازی در پایان خاطرنشان کرد: طی سال 94 از طرحهای اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت این نهاد 8 هزار و 400 مورد نظارت و خدمات به عمل آمده است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر