شهرستان بهار

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار :

جوانان سرمایه‌های اجتماعی ارزنده‌ای برای توسعه پایدار هستند

شناسه خبر: ۵۴۰۱
 جوانان سرمایه‌های اجتماعی ارزنده‌ای برای توسعه پایدار هستند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار جوانان را سرمایه‌های اجتماعی ارزنده‌ای برای توسعه پایدار دانست و گفت: نسل جوان سرمایه‌ای بزرگ برای آبادانی کشور بوده و نگرش به مسئله جوانان در تمامی موارد باید مورد توجه باشد.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر؛علی اصغر بهمنی هرمز در جشن بزرگ هفته جوان در شهرستان بهار که با حضور مسئولین و جوانان و ورزشکاران برگزار شد، با تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان اظهار داشت: حضرت علی اکبر(ع) در سن جوانی اولین شهید عاشورا از بنی هاشم بود.

وی افزود: دلاوری و رزمآوری و بصیرت دینی و سیاسی حضرت علیاکبر(ع) در روز عاشورا تجلی کرد و بهترین الگو و نمونه از هر حیث برای جوانان ما است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار با بیان اینکه دوره جوانی، دوره طوفانی عمر و دنیای تحول است، افزود: دنیای بحران و دنیای تغییر و تحولات جسمی و غریزی است که کانون شور و هیجان، مرکز نشاط و سلامت، قلب تپنده و سرمایه آینده یک ملت است.

وی با بیان اینکه حمایت از نیروهای جوان در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار دارد، افزود: شهرستان بهار از ظرفیت بالای جوانان ورزشکار در سطح استان و کشوری بهره مند است و میتوانیم بگوییم که اولین شهرستان در رابطه با ورزش در استان هستیم.

بهمنیهرمز جوانان را سرمایههای اجتماعی ارزندهای برای توسعه پایدار دانست و ادامه داد: نسل جوان سرمایهای بزرگ برای آبادانی کشور بوده و نگرش به مسئله جوانان در تمامی موارد باید مورد توجه باشد.

در ادامه برنامه های مختلف فرهنگی از قبیل اجرای موسیقی، مسابقه،شعبده بازی و در نهایت تجلیل از جوانان فعال شهرستان بهار برگزار شد

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر