شهرستان بهار

محموله قاچاق 770 میلیونی در شهرستان بهار توقیف شد

شناسه خبر: ۵۹۰۵
محموله قاچاق 770 میلیونی در شهرستان بهار توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از توقیف چهار محموله به ارزش 770 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرنگار فارس ، جمشید باقری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: پلیس شهرستان بهار در شبانهروز گذشته با اجرای طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی و کنترل محورهای مواصلاتی موفق به توقیف چهار محموله قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان شدند.

وی افزود: این محموله شامل 18 دستگاه انواع لوازم و کالای خانگی به ارزش 300 میلیون ریال، تعداد یکهزار و 498 ثوب البسه خارجی به ارزش 160 میلیون ریال، 959 بطری نوشابه انرژیزا به ارزش 120 میلیون، 220 کیلو گردوی خارجی به ارزش 50 میلیون ریال، تعداد 33 هزار و 92قطعه اسباب بازی کودکان به ارزش 70 میلیون ریال و 168 کیلو رنگ زعفران غیر بهداشتی و قاچاق به ارزش 70 میلیون ریال بود.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با بیان اینکه این محموله از سمت استانهای غربی بارگیری شده و قصد ورود به بازار داخل کشور را داشت، افزود: در این رابطه تعداد 14 نفر از قاچاقچیان دستگیر و به مرجع قضایی اعزام شدند.

این مسؤول با بیان اینکه کالاهای قاچاق به اداره گمرک استان همدان تحویل شد، در ادامه از مردم فهیم شهرستان بهار به خاطر تعامل در اجرای طرحهای انتظامی تشکر کرد.

باقری گفت: از شهروندان میخواهیم در صورت برخورد با موارد مشکوک سریعاً از طریق سامانه فوریت های پلیس 110 نزدیکترین یگان انتظامی را مطلع کنند و در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد نسبت به عملکرد کارکنان انتظامی از طریق 197 با مسؤولان این شهرستان در ارتباط باشند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر