شهرستان بهار

فرمانداربهار :

امروزه پليس به عنوان يک چهره علمي و اجتماعي به مردم معرفي مي شود

شناسه خبر: ۶۰۴۳
 امروزه پليس به عنوان يک چهره علمي و اجتماعي به مردم معرفي مي شود

فرمانداربهار گفت:امروزه پليس به عنوان يک چهره علمي و اجتماعي به مردم معرفي مي شود و مشارکت‌هاي اجتماعي اين نيروي تلاشگر، حضور در بين اقشار جامعه و همسو شدن با آنان خود دليلي براين است

به گزارش نشاط شهر به نقل از فرمانداری بهار، ستاد هماهنگي هفته ناجا در محل فرمانداري شهرستان بهارتشکيل جلسه داد. در اين جلسه فرمانداربهار گفت: اگر امروز در اين کشور رفاه، امنيت، آسايش، پيشرفت و اقتداري وجود دارد همه مرهون خون پاک شهيداني است که براي اعتلاي نظام جمهوي اسلامي و دفاع از اسلام و انقلاب از همه هستي خود گذشتند.

مرادي پناه با اشاره به اينکه امنيت به عنوان يکي از مهمترين نيازهاي جامعه بشري محسوب ميشود، بيان داشت: پليس به عنوان ناظم اجتماعي براي نهادينه کردن نظم و انضباط اجتماعي، ارتقاي سطح آگاهي شهروندان در پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي و کاهش جرائم و بالا بردن احساس امنيت در جامعه نقش مؤثري دارد.

وي افزود: امروزه پليس به عنوان يک چهره علمي و اجتماعي به مردم معرفي مي شود و مشارکتهاي اجتماعي اين نيروي تلاشگر، حضور در بين اقشار جامعه و همسو شدن با آنان خود دليلي براين است.

وي خاطر نشان کرد: هفته نيروي انتظامي از 9 مهر ماه آغاز و تا 15 مهر ماه ادامه دارد و در طول اين هفته بيش از 130 برنامه در سطح شهرستان بهار اجرايي خواهد شد که کليه دستگاههاي اجرايي بايد همکاري و هماهنگي لازم را در طول هفته دفاع مقدس و هفته ناجا داشته باشند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر