شهرستان بهار

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان :

دشمن با جنگ فرهنگی به مصاف فرهنگ‌ها آمده است/امروز در جنگی فراتر و بزرگ‌تر از جنگ فیزیکی هستیم

شناسه خبر: ۶۶۴۳
 دشمن با جنگ فرهنگی به مصاف فرهنگ‌ها آمده است/امروز در جنگی فراتر و بزرگ‌تر از جنگ فیزیکی هستیم

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به توطئه‌های همیشگی استکبار برای نابودی اسلام و ایران گفت: امروز دیگر جنگ فیزیکی برای دشمن کاربردی ندارد به همین دلیل با رویکرد جنگ فرهنگی به مصاف فرهنگ‌ها آمده است تا فرهنگ‌های غنی کشورها را از بین ببرد.

به گزارش نشاط شهر،سردار مظاهر مجیدی در یادواره شهدای روستای حسن قشلاق شهرستان بهار، با تسلیت ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و با گرامیداشت شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس به بررسی عملیاتهای انجام شده در دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: در ایام سالگرد عملیاتهای بزرگ والفجر 8 و کربلای 5 هستیم.

وی با اشاره به در پیش بودن سالگرد شهادت «حاج ستار ابراهیمی» افزود: این فرمانده بزرگ در عملیات کربلای چهار و پنج بسیار مایه گذاشت.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به عملیات کربلای چهار و شهادت تعداد زیادی از غواصان لشگر انصارالحسین (ع) گفت: وقتی در عملیات کربلای 4 آن وضعیت پیش آمد و به نتیجه مطلوبی نرسیدیم و دشمن در باد غرور و پیروزی خوابیده بود فرزندان شما عملیات کربلای 5 را طراحی کردند که به فاصله 15 روز آن عملیات بزرگ طراحی و اجرا شد که دشمن را انگشت به دهان گذاشت.

وی ادامه داد: شهادت شهید بزرگوار «حاج ستار ابراهیمی»، چگونگی شهادت و مجروح شدن این سردار، نشان میدهد که سختی راه و کمبود امکانات باعث نمیشود که در هدف و آن چیزی که ما میخواهیم به آن برسیم تاثیری ایجاد شده باشد.

مجیدی با بیان اینکه جنگ را با تمام کم و کاستیها پشت سرگذاشتیم و تمام مأموریتها را با کمک مردم انجام دادیم، ادامه داد: امروز در جنگی مضاعفتر، قلمرویی پهناورتر از آن قرار گرفتهایم و با یک دشمن بسیار لجوج و سختتر و یک دشمن عنود درگیر هستیم که بویی از انسانیت نبردهاند.

وی با اشاره به توطئههای همیشگی استکبار برای نابودی اسلام و ایران گفت: امروز دیگر جنگ فیزیکی برای دشمن کاربردی ندارد به همین دلیل با رویکرد جنگ فرهنگی به مصاف فرهنگها آمده است تا فرهنگهای غنی کشورها را از بین ببرد.

عدهای دم از امام و رهبری میزنند اما آمریکا را فرشته معرفی میکنند

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه بسیاری از اتفاقات، در درون آمریکا به دست خود آنها آشکار میشود، گفت: مسئولین آمریکا امروز خودشان این معرفی را انجام میدهند، اما این امر آنجایی غمناک و سنگین است که بعضاً ما می بینیم که خودیها سخن از کدخدا میزنند و حل مشکلات را کشور را در رابطه با آمریکا میدانند.

وی با اشاره به اینکه کسانی هستند که دم از یار امام و رهبری بودن میزنند اما در عمل نشان نمی دهند، ادامه داد: چه شده است که اینها به سمت و سویی می روند که آمریکا را به عنوان یک فرشته معرفی می کنند.

سردار مجیدی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در اوایل سال در حرم امام رضا(ع) و نامگذاری سال با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام عمل» گفت: ایشان فرمودند باید خودکفا باشیم، باید از آنچه که در درون داریم استفاده کنیم و از تفکر دانشجوی ایرانی، روحیه تفکر بسیجی استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه همه ما در این محفل شهدا، دعوت شده خود شهیدان هستیم، گفت: امروز ما باید از مراسم شهدا درس بگیریم و بدانیم که راه شهدا را ادامه دهیم.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان عنوان کرد: شهدا در اجرای مأموریتها و عملیاتها مشکلات و اکثراً کمبود مهمات و... داشتند اما در این راه توانستند با تمام این سختیها به هدف خود برسند و ما باید عبرت بگیریم، آنها می دانستند که در راه امام(ره) و رهبری باید تکلیفی عمل کرد و دنبال فرمان امام بودند

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر