شهرستان بهار

روز قدس، روز مقابلۀ مستضعفین با مستکبرین

شناسه خبر: ۶۹۲۷
روز قدس، روز مقابلۀ مستضعفین با مستکبرین

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار گفت: «روز قدس» یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته‏‎ ‎‏باشد.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمد جمشیدی اظهار داشت: روز قدس روز مقابلۀ مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابلۀ ملتهایی است که در زیر فشار‏‎ ‎‏ظلم امریکا و غیر امریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست. روزی است که باید مستضعفین‏‎ ‎‏مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. روزی است که‏‎ ‎‏بین منافقین و متعهدین امتیاز خواهد شد. متعهدین این روز را روز قدس می دانند، و‏‎ ‎‏عمل می کنند به آنچه باید بکنند. و منافقین ـ آنهایی که با ابرقدرتها در زیر پرده آشنایی‏‎ ‎‏دارند و با اسرائیل دوستی ـ در این روز بی تفاوت هستند.

وی در ادامه افزود: امروز پس از شش دهه اشغالگری سرزمین های فلسطینی توسط صهیونیست ها از سویی دیگر ، جهان شاهد اعمال بدترین خشونت های بی پایان و فجیع ترین صحنه های جنایت، از سوی رژیم دست نشانده و دیکتاتور سعودی و داعش، به نیابت از رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی پناه تعدادی از کشورهای اسلامیِ مقدم در صف مبارزه با ترور و خشونت و استکبار است .

جمشیدی ادامه داد: جنگی نیابتی که رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست، توسط عوامل مزدور تروریستی داعش ، جبهة النصره و سعودی خائن الحرمین در سوریه ، عراق ، یمن ، لبنان و حتی بحرین به راه انداخته فقط با قصد ایجاد اختلاف و تفرقه و کشاندن جنگ و خشونت به میان ملت های مسلمان و سرزمین های اسلامی است و با هدف به انحراف کشاندن افکار عمومی جهان، به ویژه مسلمانان، از توجه به اولین قبلۀ مسلمین و مهمترین مسألۀ جهان اسلام یعنی آرمان آزادی قدس شریف و به حاشیه راندن آن و نیز تأمین امنیت رژیم اشغالگر قدس ، انجام میدهد.

حجت الاسلام جمشیدی با بیان اینکه: راهپیمایی روز جهانی قدس از برکات ارزشمند انقلاب اسلامی است و آحاد جامعه با حضور حماسی خود در این حماسه ملی و مذهبی ارزش های این نظام مقدس را قدر می دانند

وی اظهارداشت : مشارکت پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس وظیفه انسانی و اخلاقی آحاد جامعه است و مردم با عقلانیت برای احقاق حقوق ملت بی دفاع فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در این حماسه ماندگار شرکت می کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار تصریح کرد : مردم ایران اسلامی در دوم تیرماه با حضوری حماسی و وصف ناشدنی خود برگ زرین دیگری را برای نظام جمهوری اسلامی خواهند افزود و باردیگر با همبستگی و اتحاد در راهپیمایی روز قدس این مسیر موفقیت شرکت می کنند.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر