شهرستان بهار

در حاشیه نشست خبری وزیر بهداشت ودرمان با خبرنگاران :

امتناع استاندار از طرح سوال در مورد درمانگاه تامین اجتماعی بهار

شناسه خبر: ۷۰۹۳
 امتناع استاندار از طرح سوال در مورد درمانگاه تامین اجتماعی بهار

روز گذشته نشست خبری وزیر بهداشت با خبرنگاران در استانداری برگزار شد و در آن علت به تعویق افتادن کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی بهار از سوی خبرنگار نشاط شهر مطرح شد

به گزارش نشاط شهر، روز گذشته نشست خبری وزیر بهداشت با خبرنگاران در استانداری برگزار شد و در آن علت به تعویق افتادن کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی بهار از سوی خبرنگار نشاط شهر مطرح شد اما استاندار از طرح سوال به دلیل نامرتبط بودن با وزیر امتناع کرده و اجازه ارائه درخواست کتبی خبرنگار به وزیر نیز به همین دلیل به خبرنگار نشاط شهر داده نشد.

استاندار همدان در بخش پایانی جلسه و با سماجت خبرنگار در مورد تعیین تکلیف درمانگاه تامین اجتماعی گفت: مشکلاتی دارد و من هم دنبالش هستم . اردیبهشت ماه قرار بود کلنگ زنی شود و حتی اعتبارات آن هم تامین شده بود اما به انجام نرسید. تامین اجتماعی به این مورد بی لطفی میکند.

استاندار از تعیین زمانی مشخصی برای کلنگ زنی امتناع کرد و به گفتن جمله پایانی «من قول میدهم پیگیری کنم.» اکتفا کرد.

این در صورتی است که در این جلسه نماینده مردم بهار و کبودراهنگ نیز حضور داشته و وی نیز بارها در پاسخ به این سوال عنوان داشته است : من مسئول اجرایی شهرستان نیستم. شما باید از مسئولین اجرایی شهرستان پیگیر آن باشید. کار نماینده اجرایی نیست.

حال سوال اینجاست که چرا با وجود مهیا بودن مکان و اعتبارات این پروژه کلنگ زنی نمی شود. آیا مقامی بالاتر از فرماندار، نماینده و استاندار نیاز است تا مشکل این پروژه حل شود؟

آیا واقعا سازمان تامین اجتماعی به تعبیر استاندار در حق شهرستان بهار کم لطفی می کند؟ اگر چنین است پس چه کسی باید جواب این کم کاری را بدهد؟ آیا فرماندار، نماینده شهرستان و حتی استاندار نیز نمی توانند حق مردم بهار را بگیرند؟ یعنی آنقدر پرونده این پروژه پیچیده و مشکل ساز است که پس از گذشت چندین سال، حتی بالاترین مسئولین استانی نیز در حل آن درمانده شده اند؟

امیدواریم که به زودی این مشکل حل شده و مردم چشم انتظار بهار به زودی شاهد کلنگ زنی و افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی در بهار باشند.
انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر