شهرستان بهار

بازدید مسئولین از کانون های تابستانی

شناسه خبر: ۷۶
بازدید مسئولین از کانون های تابستانی

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: امام جمعه، فرماندار، مسئولین ادارات و خیرین و نیکوکاران از کانون تابستانی کمیته امداد امام(ره) بازدید کردند. در این بازدید مدیر کمیته امداد شهرستان بهار اظها

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: امام جمعه، فرماندار، مسئولین ادارات و خیرین و نیکوکاران از کانون تابستانی کمیته امداد امام(ره) بازدید کردند. در این بازدید مدیر کمیته امداد شهرستان بهار اظهار داشت: در طول مدت تابستان در این کانون کلاسهای اعتقادی ، احکام ، آموزش تابلو فرش ، کامپیوتر ، خیاطی ، زبان خارجه ، طراحی ، ورزش برگزار می شود.

عیسی شهبازی به کسب رتبه برتر کانون شهرستان بهار در سال ۱۳۹۱ و حضور مسئولین استانی و کشوری اشاره کرد و حمایتهای همه جانبه مسئولین و خیرین در برگزاری مطلوب کانون تابستانی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان تحت حمایت این نهاد را خواستار شد . وی ابراز داشت: کانون پیروان ولایت با هدف ترویج فرهنگ ولایی در میان جوانان در این شهرستان تشکیل شده که با استقبال جوانان دانش‌آموز قرار گرفته است. وی افزود: اعضای این کانون از حمایت‌هایی چون تهیه متون درسی برخوردار می‌شوند و تا در کنار موفقیت‌های تحصیلی در برنامه‌های فرهنگی کانون پیروان ولایت شرکت کنند.

سپس امام جمعه بهار تابستان و اوقات فراغت در این فصل را فرصتی مناسب برای پیشرفت و تعالی دانش آموزان دانست و خواستار استفاده هر چه بیشتر دانش آموزان از این فرصت و بهره مندی از امکانات موجود شد. حجت الاسلام حاتم نیا با تاکید بر انجام کارهای فرهنگی اظهار داشت: فرهنگ زیربنای هر توسعه‌ای است و بدون شک برای پیشرفت و موفقیت در عرصه‌های مختلف باید کار فرهنگی انجام دهیم. وی افزود: جوانی فرصت مناسبی برای تهذیب و کسب علم و دانش بوده که باید در کنار توجه به مسائل علمی جوانان به مسائل فرهنگی و دینی آنان نیز توجه شود.

فرماندار بهار نیز تفریح و نشاط در کنار کار و فعالیت را بر اساس فرمایش امام علی (ع) امری مهم دانست و افزود: غنی سازی اوقات فراغت و افزایش دانش و بینش دانش آموزان و بالا بردن سطح دین باوری و اعتقادی آنان در فصل تابستان را وظیفه ای همگانی است. گل کارزاده تلاشهای کمیته امداد در خصوص آموزش و کسب مهارتهای مختلف فنی و هنری و تلاش امدادگران در ماه مبارک رمضان به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان را قابل ستود. وی گفت: کانون پیروان ولایت که بسیاری از جوانان تحت حمایت کمیته امداد در آن عضو هستند، نقش مهمی در ترویج فرهنگ ولایی دارد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر