شهرستان بهار

​نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در جمع جوانان گفت :

مشاور جوان برای خود معرفی خواهم کرد

شناسه خبر: ۷۶۸۲
 مشاور جوان برای خود معرفی خواهم کرد

صبح دیروز جشن روز جوان در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد. در این مراسم امام جمعه شهر بهار ، فرماندار شهرستان و نماینده مردم بهار و کبودراهنگ سخنرانان مراسم بودند و با تبریک روز جوان ، میلاد حضرت علی اکبر را گرامی داشتند.

به گزارش نشاط شهر، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در این مراسم ضمن تبریک هفته جوان به برخورداری بالاترین سرانه ورزشی شهرستان بهار در استان اشاره کرد و گفت: سال گذشته 50 میلیون تومان به هیئت های ورزشی تخصیص داده شده است.

محمدعلی پورمختار در ادامه به ضرورت استفاده از پیام رسان های داخلی اشاره کرد و گفت: جوانان باید دقت داشته باشند به هر سخنی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شود اعتماد نکنند ، چرا که خیلی از اینها در پی بی اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین هستند.
پورمختار در ادامه ضمن تبریک به احسان قنبری به جهت انتصاب وی در مقام فرمانداری شهرستان بهار گفت: توصیه من این است که توجه ویژه ای به حوزه جوانان داشته باشید و به همین جهت یک مشاور جوان انتخاب کنید که شما را در این امر مشاوره دهند.
وی همچنین قول انتخاب یک مشاور جوان برای نماینده را داد و گفت: من نیز یک مشاور جوان برای خود انتخاب و معرفی خواهم کرد که مشکلات جوانان را به ما انتقال دهند تا به این شکل بیشتر با جوانان در ارتباط باشیم.
در انتهای مراسم از 16 نفر از جوانان موفق معرفی شده از سوی دستگاه ها و ادارت شهرستان با اهدای لوح و هدیه ، تقدیر شد.

در این مراسم آقایان امیرمحمد بهمنی محمد صادق عابدی ، بهنام اصلانی ،امیرمحمد حسینی شاکری،پوریا بهمنی،مصطفی صفایی، مهدی خوشوقت، سید محمدهادی حسینی، عرفان احمدلو و امیرحسین پوینده روان و خانم ها حدیثه نیازی، آذر نعمتی، محدثه کریمی رفیعی،حدیث شهپری پور،طیبه رحیمی و مرضیه کریمی رادپور به عنوان جوانان موفق و نمونه شهرستان در یک سال گذشته انتخاب شدند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر