شهرستان بهار

کمک ۱۳ میلیونی خیرین بهاری به مجمع خادمیاران رضوی در ماه مبارک رمضان.

شناسه خبر: ۷۷۶۶
کمک ۱۳ میلیونی خیرین بهاری به مجمع خادمیاران رضوی در ماه مبارک رمضان.

مسئول اطعام آستان قدس رضوی در بهار در ماه مبارک رمضان امسال از کمک ۱۳ میلیون تومانی خیرین و مردم نیکوکار بهار برای خانواده‌های نیازمند خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، قروه ای در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر گفت: در این ماه توانستیم ۲۳۰ بسته غذایی خشکبار برای خانوادهها از جمله خرما، پنیر ، مرغ، گوشت، برنج و روغن تهیه کنیم که در شب اول ماه رمضان شبانه بین این خانواده ها توزیع شد.

قروه ای در ادامه گفت: در این ماه ۵ مورد کمک هزینه خرید جهیزیه تهیه شده است، در بعضی از خانوادهها خیرین اقلامی مانند قابلمه ،بخاری و ظروف چینی اهدا کردند.

وی در ادامه گفت: در این ماه سه رأس گوسفند به صورت قربانی به آستان قدس رضوی اهدا شده است که در این ماه ۳ مرتبه گوشت قربانی بین خانوادهها توزیع شد که بعضی از خانواده ها که مایل نیستند سبد غذایی یا خشکبار تحویل بگیرند به آنها مبلغی پول نقد اهدا میشود.

وی با اشاره به فعالیت واحد درمان اظهار داشت: در واحد درمان اگر کسی به دارویی نیاز داشته باشد، با دفترچه و مهر آستان برای مداوا به داروخانه دکتر امینی مراجعه کرده و دارو را به صورت رایگان تحویل میگیرد.

قروه ای اظهار داشت: دکتر شمس و دکتر حیاتی به صورت رایگان جذب آستان شده اند و به متقاضیان خدمات ارائه می کنند، بیمارستان آیت الله بهاری و بیمارستان بعثت همچنین به جمع ما پیوسته اند و هر کسی که برای مداوا به بیمارستان مراجعه کند، از طریق نامه و مهر تایید شده از آستان برای مداوا به بیمارستان و به دکتر مربوطه مراجعه میکند و رایگان ویزیت و معاینه میشود.

وی ادامه داد:در زمینه دندانپزشکی، دکتر خلوصی و بیگ محمدی به صورت رایگان در بخش دندان خدمات ارائه می کنند. دکتر شمس دکتر عمومی هستند و دکتر حیاتی در فیزیوتراپی ۱۰ جلسه رایگان خدمات ارائه میکنند.

قروه ای در ادامه گفت: بعضی از خانواده ها از نعمت گاز و برق محرومند که خیرین معادل ۷۰۰ هزار تومان برای انشعاب گاز یک خانواده و یک خیر دیگر هم ۵۰۰ هزار تومان برای انشعاب برق اهدا کرده است.

وی در آخر گفت: امیدواریم این کار در بهار رایج پیدا کند و کسی بدون مایحتاج روزانه در خانه نماند.

گفتنی است، دفتر خادمیاران آستان قدس رضوی سال گذشته، مصادف با ولادت امام رضا (ع) در تاریخ 96/5/13 در بهار افتتاح شد و مسئولیت این کار با عبدالله رجبی بوده و دارای ۲۵ خادم و سر گروه می باشد و هر کدام از سرگروه ها زیر دارای مجموعه های جداگانه ای می باشند.

گزارش از: فاطمه_مرادی

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر