شهرستان بهار

توسعه فضاهای ورزشی از اولویت های مجموعه آموزش و پرورش بهار است

شناسه خبر: ۸۳
توسعه فضاهای ورزشی از اولویت های مجموعه آموزش و پرورش بهار است

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: توسعه فضاهای ورزشی با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی و توسعه ورزش دانش آموزی از اولویت های مجم

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: توسعه فضاهای ورزشی با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی و توسعه ورزش دانش آموزی از اولویت های مجموعه آموزش و پرورش است.

علی اصغر بهمنی هرمز در گفتگو با مهر عنوان داشت: با گسترش فرهنگ ورزش می توانیم در برابر هجمه های دشمنان ایستادگی نماییم.

بهمنی افزود: در راستای تعمیر و نوسازی اماکن ورزشی طرح جامع استاندارد سازی سالن ورزشی امیرالمومنین(ع) شهر بهار با هدف ارتقاء کیفیت و به روزرسانی سالن ورزشی دانش آموزی انجام شد.

وی ادامه داد: با نیاز سنجی و اجرای ۹ مرحله برنامه عمرانی با مشارکت اداره کل نوسازی، اداره کل متبوع و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار و با هزینه بالغ بر یک میلیارد  ریال این پروژ ه اجرا شده است.

بهمنی افزود: از کارهای انجام شده در این سالن می توان به کف سازی سطح سالن و افزودن ۲۰۰ مترمربع به مساحت مفید زمین ورزش برای اجرای کفپوش ایمن سازی و استاندارد سازی اطراف سالن، اصلاح وضعیت پله ها و جایگاه ویژه به مساحت ۲۵۰ مترمربع بهسازی و نقاشی میله های محافظ سالن به طول ۱۲۰ متر اشاره کرد.

وی در پایان سخنانش اظهار داشت: اصلاح سکوی تماشاگران و نصب صندلی پشتی دار جایگاه تماشاگران بصورت کامل و استاندارد و بهینه سازی جایگاه ویژه نصب تخته بسکتبال سقفی تاشوکنترل دار استاندارد، تعمیرات داخلی سالن و زیباسازی محوطه و داخل سالن ورزشی و بهسازی و نوسازی تجهیزات و نصب پرده نورگیر های سالن، اجرای کفپوش یک پارچه پلی اورتان به ضخامت تقریبی ۱۱ میلی متر به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع ، اجرای ۱۲۰ مترمربع ضربه گیر به دیواره های داخلی سالن جهت ایمنی از برخورد احتمال با دیواره سالن و تعمیر سقف سالن از دیگر اقدامات صورت گرفته است./مهر

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر