شهرستان بهار

جلسه مشترک اعضای شورای شهر بهار با دکتر پورمختار و فرماندار بهار

شناسه خبر: ۸۵۹۶
جلسه مشترک اعضای شورای شهر بهار با دکتر پورمختار و فرماندار بهار

جلسه مشترک اعضای شورای شهر بهار با دکتر پورمختار و فرماندار بهار احسان قنبری صبح شنبه در دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش نشاط شهر، در این جلسه که با هدف بررسی مشکلات شهر بهار تشکیل شده بود فیض الهی رئیس شورای شهر به نمایندگی از اعضای شورا مسائل و مشکلات شهر را بیان نمودند.

فیض الهی رئیس شورای شهر بهار برخی از مشکلات بهار را اینگونه مطرح کرد : درخواست توزیع عادلانه اعتبارات در کمیته برنامه ریزی استان و هزینه سوخت به شهرداری.
پیگیری ابلاغ اعتبار درمانگاه تامین اجتماعی بهار با عنایت به اینکه مناقصه آن برگزار و عملیات خاکبرداری انجام و ادامه کار متوقف شده است.

فیض الهی در ادامه این نشست اظهار داشت : وجود تناقض در برخی از ضوابط شهر سازی در خصوص پارکینگ و طبقات در مقایسه با دیگر شهر های استان که موجب کندی ساخت و ساز شده است و همچنین پیگیری و کمک به ترمیم آسفالت جاده نهالستان با توجه به اینکه مسیر دائمی تردد کشاورزان بوده و شهرک صنایع غذایی نیز در این مسیر قرار دارد.

رئیس شورای شهر بهار از نماینده در خواست تسریع در ابلاغ طرح جامع شهر توسط استانداری را خواستار شد.

فیض الهی در ادامه گفت : مقرر شد با پیگیری مسئولین شهرستان در اجرای زیر گذر نهالستان تسریع شود چون تابستان محل تردد مسافرین می باشد.

وی انتقادی هم از استخدام های رابطه ای در بعضی مراکز که اکثرا از نیروهای غیر بومی در بدنه ادارات و شرکت ها استفاده می شود کرد.

او در این جلسه از آزار و اذیت ساکنان شهرک فرهنگیان از آلاینده های شهرک صنعتی بهاران با عنایت به اینکه سالها متمادی در خواست به حق مردم بوده و هنوز اقدام کافی در این زمینه انجام نشده را مطرح کرد.

او اظهار داشت : مطالعه و تهیه طرح گردشگری و سرمایه گذاری توسط مسئولین در جهت رونق تولید و جذب گردشگر برای شهر بهار تاثیر گذار خواهد بود؛ و حمایت از سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل در جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال را از نماینده خواستار شد.


نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • کارشناس :
  در تاریخ ۲۲ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
  به نظر میاد جلسه نماینده مجلس با اعضای شورای چهار شهر بهار صالح اباد لالجین و مهاجران بوده که این افراد در عکس دیده شدند و فقط برای بررسی مشکلات شهر بهار نبوده است جناب خبرنگار و البته صرفا بررسی!!!!!!!!!!!
  امیدواریم عمل هم به دنبال داشته باشد که بزرگان گفته اند: " دو صد گفته چون نیم کردار نیست"
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر