شهرستان بهار

۲۶۲ همدانی بر اثر تصادف راهی بیمارستان شدند

شناسه خبر: ۸۷۰۳
 ۲۶۲ همدانی بر اثر تصادف راهی بیمارستان شدند

رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان همدان از پذیرش ۲۶۲ نفر در بیمارستان‌های استان به علت تصادفات خبر داد و گفت: بر اساس آمار پزشکی قانونی طی این مدت ۱۷ نفر عابر پیاده راهی بیمارستان شده‌اند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از ایسنا، سرهنگ علی فکری در شورای هماهنگی ترافیک استان همدان، با تاکید بر اینکه عابرین پیاده بیشترین آمار تصادفات را به خود اختصاص دادهاند، اظهارکرد: امسال برای ۲۳۸ هزار و ۲۸۱ نفر اعمال قانون و برگ جریمه صادر شده است.

وی با بیان اینکه بلوارها بیشترین سهم را در تصادفات داشتند، تصریح کرد: طی این مدت ۳ هزار و ۶۱۵ دستگاه موتورسیکلت توقیف، ۳ هزار و ۸۳ دستگاه خودرو متوقف، ۱۱ هزار و ۹۳۰ تلفن همراه اعمال قانون، دریافت ۱۲۱ جلد گواهینامه توقیف، ۶۵۳ دستگاه خودر توقیف و ۶۴ خودرو که دو تخلف همزمان انجام دادهاند توقیف شده است.

رئیس پلیس راهور استان همدان با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی در انجام تستهای مصرف مواد رانندگان متخلف مارا یاری کنند، افزود: علاوه بر اینکه نیازمند تابلویی برای اطلاع رسانی برای یکطرفه کردن محورها هستیم بلکه با توجه به اینکه محور گنجامه پیچهای متعددی دارد و ما فقط چند پیچ را پوشش میدهیم که نیاز است یک خودرو به عنوان خودرو نامحسوس در محور گنجنامه در اختیارمان قرار داده شود.

وی با بیان اینکه جلسه راهبردی تصادفات با استاندار، فرمانداران و شهرداران صورت گیرد، ادامه داد: دوربینهای ثبت سرعت به زودی نصب و عملیاتی میشود و تدوین برنامه جامع ۵ ساله کاهش تلفات مورد توجه قرار میگیرد.

همدان دارای رتبه برتر کشوری در کاهش تصادفات فوتی

وی دربخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه سال گذشته استان همدان رتبه برتر کشور را در بحث کاهش تصادفات فوتی کسب کرد، گفت: تغییرات در سال ۹۷ بسیار خوب بود و کاهش چشمگیری در تصادفات داشتیم.

فکری به بیان آماری از تصادفات در سالهای ۹۵و۹۶و۹۷ پرداخت و اضافه کرد: در سال ۹۵ حدود ۴۶ نفر، در سال ۹۶، ۴۹ و در سال ۹۷، ۳۵ نفر کشته بر اثر تصادفات درشهرستان همدان ثبت شده است.

وی با اشاره به آمار تلفات در شهرستانهای همدان طی این ۳ سال، خاطرنشان کرد: در شهرستان ملایر در سال ۹۵ در مجموع ۱۲ نفر، سال ۸،۹۶ نفر و در سال ۸،۹۷ نفر، در شهرستان نهاوند سال ۹۵، ۸ نفر در سال ۹۶، ۶ نفر و در سال ۹۷، ۳ نفر، در شهرستان تویسرکان سال ۹۵، ۲ نفر، سال ۹۶، ۲ نفر و در سال ۹۷ یک نفر، در شهرستان کبودراهنگ سال ۹۵، ۳ نفر، سال ۹۶، صفر نفر و در سال ۲،۹۷ نفر، در شهرستان اسدآباد سال ۹۵، ۵ نفر، سال ۹۶، ۴ نفر و در سال، ۵،۹۷ نفر، در شهرستان بهار سال ۹۵، ۳ نفر، سال ۹۶، ۵ نفر و در سال ۹۷، ۶ نفر، در شهرستان رزن سال ۱،۹۵ نفر، سال ۱،۹۶و درسال ۱،۹۷ نفر، درشهرستان فامنین سال ۲،۹۵ نفر، سال ۱،۹۶ نفرو سال ۹۷ صفر نفر براثر تصادفات کشته شدهاند.

وی یادآور شد: در مجموع فوتیها در کل استان سال ۸۲،۹۵ نفر، سال ۷۶،۹۶ نفر و در سال ۶۱،۹۷ نفر بر اثر تصادفات فوت کردهاند.

فکری با اشاره به اینکه آمار مجروحین تعداد کل استان در این ۳ سال ،۱۰ هزارو ۴۳ نفر بوده است، ادامه داد: عابرین پیاده بیشترین تصادفات را داشتند به طوریکه در سال ۹۵، ۸۹۷ نفر، سال ۸۵۴،۹۶ و در سال ۸۹۱،۹۷ نفرعابر پیاده تصادف کردهاند، تویسرکان بیشترین مجروحین را دربحث عابرین پیاده داشته است.


انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر