شهرستان بهار

امام جمعه شهر بهار :

برخورد نیروی انتظامی با هنجارشکنان در جهت بیداری و ارشاد است

شناسه خبر: ۸۷۳۴
 برخورد نیروی انتظامی با هنجارشکنان در جهت بیداری و ارشاد است

بعد از سخنان فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر تنها بودن نیروی انتظامی برای برخورد با هنجارشکنان، موج حمایت از اقدام پلیس برای حفظ قانون و هنجارها از سوی نهادهای متعدد ادامه دارد.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام حبیب الله حاتم نیا امام جمعه شهر بهار در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان، ضمن اشاره به صحبتهای سردار اشتری در جمع ائمه جمعه و توضیح در خصوص نحوه برخورد با هنجارشکنان گفت: پلیس در برخورد با هنجارشکنان بسیار خوب عمل کرده و در مرحله اول با تذکر پیامکی در مرحله دوم توقف و ارشاد و در مرحله سوم با پیگیری دادسرا با هنجارشکنان برخورد می کنند.

وی ادامه داد: با توجه به صحبت های سردار اشتری متوجه شدیم که این حرکتی فیزیکی نبوده و فقط در جهت آگاه سازی است و افراد قانون شکن با تذکر کلامی ارشاد می شوند.

وی همچنین گفت: هر کشوری یک قانون و ضوابطی دارد که حجاب از قوانین کشور ماست و اگر کسی بخواهد خلاف قانون برخورد کرده و هر طور که دلش خواست رفتار کند، سنگ روی سنگ بند نمی شود و لازم است که با افراد هنجارشکن در این خصوص برخورد قاطعانه صورت پذیرد.

امام جمعه شهرستان بهار با تمجید از نحوه برخورد نیروی انتظامی با هنجارشکنان این حرکت را ستود و گفت: ائمه جماعات همه حامی پلیس هستند و این حرکت را در جهت ارشاد و بیداری می دانند.

وی به تاریخچه حجاب در کشور ایران اشاره کرد و گفت: حجاب از تاریخ ایران باستان و از زمان هخامنشیان در کشور ما وجود داشته و پس از اسلام این پوشش قانونمند شده و کاملتر شده است، اما استکبار با تبلیغات گسترده در پی از بین بردن آن است و ما نباید چنین اجازه ای به دشمن دهیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر