شهرستان بهار

این بار پیاده روی اربعین، هدف تخریب شبکه های اجتماعی؛ حب_الحسین_یجمعنا

شناسه خبر: ۸۹۴۸
این بار پیاده روی اربعین، هدف تخریب شبکه های اجتماعی؛ حب_الحسین_یجمعنا

یکی ازعناصر تخریب بیت مرجعیت عالی عراق،اخلال در مجمع جهانی پیاده روی اربعین توسط ته مانده های حزب بعثی و تفاله های عراق میباشد چه بسا بانگاه دقیقتر به بیانات رهبر،دشمن هر ده سال یکبار برنامه ای خاص دارد(فتنه های78ـ88ـ98).

به گزارش نشاط شهر، اعتراضاتی که اخیراً درعراق به علت مشکلات معیشتی،اقتصادی وبیکاری که خواسته مشروعی بیش نبود باعث شد موج جریان جدیدو دیگری از سواستفاده فتنه های آمریکایی،باطراحی انگلیس وحمایت وسرمایه سعودی رخ دهد.

جنگ رسانه ای که توسط مرکزاعتدال رخ داد، قطعا بیش از نبرد تن به تن درداخل عراق بود که یقیناً هدف، فتنه انگیزی و دامن زدن به مصادره مباحث عقیدتی شیعه و سنی و عرب و عجم در بستر شبکه های اجتماعی بود چرا که این حرکت عظیم(پیاده روی اربعین)یکی از قویترین موانع گسترش فتنه های مثلث عربی،عبری و غربی است

کشورهای مثلث عربی،عبری و غربی تابحال توانسته اند با تزویرِ صهیونیسم یهودی، زورِ صهیونیسم مسیحی و زَرِ صهیونیسم به ظاهرمسلمان، افکارشان را به عموم کشورها تحمیل و جهانی سازی کنند؛ اما زهی خیال باطل که جمهوری اسلامی سالهاست ازحالت پدافند و دفاع خارج شده و به وضعیت آفند و حمله رسیده،حمله ای که درصورت تجاوز و ورود به کشورمان صورت میگیرد و گفتنیست که خودشان تجاوز وجنگ علیه کشورها را نگاه آینده پژوهانه و رهایی بخش تفسیر میکنند اما درمقابل کسانی که از خودشان دفاع نشان میدهند را تروریسم..!!

آری این حقیقت استکبار جهانیست..
که این حقیقتِ دروغ رو به اُفول است،
افول تمدن غرب آغازیست برای آفتاب عدل گسترجهان..

حال بااین تفاسیر یکایک زائران حسینی به ندای "هل ناصر ینصرنی" حسین دل بسپاریم و گوش به القای تمناوار فتنه انگیزان شیطان ببندیم.

شهرزاد عباسی

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • مجبد :
  در تاریخ ۱۸ مهر ۹۸ ساعت ۱۰:۳۷
  هرکه دارد هوس کرببلا بسم الله...هر کس هر اندازه می تواند به زایران امام حسین خدمت کند اگر نمی توانی به کربلا بروی همینجا در موکب ایت الله بهاری به زوار حسین ع خدمت کن تا در جمع حسینی ها قرار بگیری
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر