شهرستان بهار

رئیس اداره نگهداری تاسیسات آبفار همدان خبر داد :

ثبت ۸۵۰۰ گزارش مردمی در سامانه حوادث آبفار همدان

شناسه خبر: ۸۹۸۴
 ثبت ۸۵۰۰ گزارش مردمی در سامانه حوادث آبفار همدان

رئیس اداره نگهداری و بهره برداری تاسیسات آب و فاضلاب روستایی استان همدان از دریافت ۸ هزار و ۵۰۰ گزارش مردمی و ثبت آن در سامانه حوادث ۱۵۲۳ شرکت آبفار طی ۷ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

مرتضی عظیمی نیاز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۸ هزار و ۵۰۰ تماس با مرکز ۱۵۲۳ گرفته شده که تمامی گزارشات واصله در اسرع وقت رسیدگی شده است.

وی با بیان اینکه نشتی قطعی آب، افت فشار، سرریز مخزن، کاهش و یا افزایش کلر آب مصرفی و تله متری از موارد مشکلات گزارش شده از سوی مشترکین روستایی بوده است؛ عنوان کرد: در این رابطه ۵ هزارو ۱۸۳ مورد نشتی، ۲ هزارو ۶۰۹ مورد قطعی آب و افت فشار، ۵۹ مورد سریز مخزن، ۲۵۶ مورد کلرسنجی و ۶۴ مورد تله متری گزارش شده است.

عظیمی نیاز با اشاره به اینکه مرکز جامع ارتباطات مردمی ۱۵۲۳ از ساعات ابتدایی صبح تا ۸ شب با بهره گیری از کاربران و پس از این ساعت از طریق تلفن گویا به ثبت و ضبط گزارشات مردمی می پردازد؛ عنوان کرد: شکایات و گزارشات واصله در بازه زمانی کمتر از ۲۴ ساعت مورد رسیدگی قرار می گیرند.

رئیس اداره نگهداری و بهره برداری تاسیسات آب و فاضلاب روستایی استان همدان ضمن اشاره به گزارشات دریافتی توسط مرکز جامع ارتباطات مردمی ۱۵۲۳ به تفکیک شهرستان اظهارداشت: طی ۷ ماهه سال جاری؛ یک هزارو ۶۳۴ گزارش از روستاهای تابعه شهرستان همدان، ۳۶۹ گزارش از روستاهای شهرستان نهاوند، ۲ هزارو ۸۴ مورد از شهرستان ملایر، ۹۵۶ گزارش از روستاهای تابعه شهرستان کبودراهنگ، ۱۸۹ گزارش از شهرستان فامنین، یک هزارو ۴۵۲ گزارش از شهرستان رزن، یک هزارو ۷ گزارش از شهرستان تویسرکان، ۵۱۱ گزارش از شهرستان بهار و ۳۰۷ گزارش از روستاهای شهرستان اسدآباد دریافت و رسیدگی شده است.

وی همچنین اعلام کرد: در مدت مشابه سال گذشته ۲ هزار و ۷۰۸ تماس تلفنی با مرکز جامع ارتباطات مردمی ۱۵۲۳ دریافت و پاسخگویی شد.

عظیمی نیاز با بیان اینکه مشترکین روستایی می توانند با بهره گیری از خدمات مرکز جامع ارتباطات مردمی ۱۵۲۳مشکلات روستای خود را در حوزه آب و فاضلاب مرتفع کنند؛ عنوان کرد: براساس طرح مذکور برای هرشهرستان دو پیمانکار با تیم عملیاتی در نظر گرفته شده که حداقل ظرف ۳ ساعت مشکلات را مرتفع می کنند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر