شهرستان بهار

مصاحبه با مدیر کمیته امداد شهرستان بهار آقای عیسی شهبازی به مناسبت هفته دولت

شناسه خبر: ۹۰۲
مصاحبه با مدیر کمیته امداد شهرستان بهار آقای عیسی شهبازی به مناسبت هفته دولت

سایت نشاط شهر مصاحبه را با مدیر کمیته امداد شهرستان بهار آقای عیسی شهبازی به مناسبت هفته دولت ترتیب داده است

در ادامه مصاحبه های سایت نشاط شهر با ادارات و سازمان ها در هفته دولت، این بار خدمت آقای عیسی شهبازی مدیر کمیته امداد شهرستان بهار رسیدیم تا مصاحبه ای رو با ایشون ترتیب بدیم. پس با ما همراه باشید...

نشاط شهر: با سلام و عرض خسته نباشید. قبل از هر چیزی ممنون میشیم اگه خودتون رو معرفی کنید.

آقای شهبازی: اینجانب عیسی شهبازی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهار هستم که از سال ۱۳۶۹ شده و تا سال ۱۳۸۰ در کمیته امداد همدان فعالیت می نمودم و در تاریخ ۸۰/۱۲/۱ به شهرستان بهار منتقل شدم که در پست های آمار و امور اداری فعالیت داشتم. پس از آن در سال ۱۳۸۷ به عنوان قائم مقام و در سال ۱۳۸۸ به سمت ریاست کمیته امداد انتخاب شدم. پس از سال ۱۳۹۰ ساختار کمیته امداد تغییر نمود و از آن پس با عنوان مدیریت در خدمت اقشار نیازمند و محروم شهرستان بهار هستم.

نشاط شهر: کمی از سازمان کمیته امداد شهرستان بهار و فعالیت های آن صحبت کرده و مطالبی رو بفرمایید.

آقای شهبازی: کمیته امداد حضرت امام (ره) در ۱۴ اسفند سال ۱۳۵۷ به فرمان و دستان مبارک امام (ره) تاسیس شد که یکی از دغدغه های ایشان رسیدگی به نیازمندان بود. بصورت کلی ۴۰ سرفصل کاری را دارا می باشد.

کمیته امداد شهرستان بهار با یک شاخه اصلی در بهار و دو شاخه فرعی در لالجین و صالح آباد مشغول به انجام وظیفه است. کمیته امداد با دارا بودن ۲۰ نیروی رسمی دارای پست و ۱۵ نیروی فاقد پست که در زمینه تخلیه صنادیق صدقات، اکرام، مباحث آموزشی و فرهنگی و ناظرین خودکفایی انجام وظیفه می کنند، در مجموع ۳۵ پرسنل دارد.

نشاط شهر: با توجه به موفقیت ها و رتبه های کسب شده توسط کمیته امداد شهرستان بهار خواهشمندیم در این باره نیز کمی صحبت بفرمایید.

آقای شهبازی فرم ها و برگه هایی رو در اختیار ما گذاشتن که گویای همه چیز در مورد سازمان کمیته امداد بود. نشاط شهر هم عینا آنها را اسکن کرده و در اختیار شما قرار می دهد:

نشاط شهر: خیلی ممنون از وقتی که در اختیار ما گذاشتید. امیدوارم همواره موفق و مؤید باشید.
آقای شهبازی: خواهش می کنم من هم از کلیه مسئولین، خیرین، نیکوکاران و حامیان شهر دارالمومنین منصوب به شهر آیت اله بهاری تشکر می کنم و بهشون دست مریزاد میگم و دستشون رو می بوسم که تو همه برنامه ها دست مارو گرفتن که اینها حقیقتا خودشان امدادگر واقعی هستن. از دست اندرکاران سایت نشاط شهر هم تشکر می کنم و آرزوی موفقیت دارم واسشون.

پس از اتمام مصاحبه، آقای شهبازی چند تا جریده روزنامه در اختیار من گذاشتن که نشان دهنده انعکاس خیلی خوب فعالیت های کمیته امداد شهرستان بهار در مطبوعات بود. خالی از لطف نیست که شما هم یک نگاهی به اونها بیاندازید. نشاط شهر اونها اونها رو اسکن کرده و در اختیار شما عزیزان قرار میده:

خیلی عالی بود. در ادامه شمارو دعوت می کنم به مشاهده عکس هایی که از فعالیت های این سازمان تهیه شده:


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر