شهرستان بهار

رئیس کمیته امداد شهرستان بهار :

۱۸۶ مددجوی بهاری وام اشتغال دریافت کرده‌اند

شناسه خبر: ۹۰۳۵
 ۱۸۶ مددجوی بهاری وام اشتغال دریافت کرده‌اند

سلطانی گفت: ۱۸۶ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بهار بالغ ‌بر پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال در نیمه نخست سال جاری دریافت کرده‌اند.

به گزارش نشاط شهر، «اردشیر سلطانی» در گفت و گو با خبرنگار شبستان در همدان در خصوص وام اشتغال مددجویان گفت: کمیته امداد علاوه بر مددجویانی که در شهرها زندگی می کنند به اشتغال مددجویان روستایی نیز توجه ویژه ای دارد بطوریکه وامهایی را برای اشتغال این افراد در نظر گرفته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهار افزود: در سال جاری 12 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار جهت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به این نهاد اختصاصیافته است که تا نیمه اول سال جاری پنج میلیارد و 400 میلیون توماناز آن به مددجویان ارائهشده است.

سلطانی در ادامه با اشاره به این مطلب که پنج میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات در سال جاری به مددجویان دارای توانایی و جویای کار ارائهشده است، گفت: این مبلغ به 186 نفر پرداختشده است.

وی بابیان اینکه از محل منابع داخلی امداد 66 مورد به مبلغ 780 میلیون تومان ارائهشده است، اظهار داشت: 64 مورد وام نیز از محل اشتغال روستایی با هزینه کرده دو میلیارد و 700 میلیون تومان مددجویان دریافت کردهاند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهار در پایان به ارائه 56 وام با مبلغ یک میلیارد و 920 میلیون تومان از محل تسهیلات قرضالحسنه خوداشتغالی مددجویان از منابع بانکی خبر داد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر