شهرستان بهار

هدف دشمن در وقایع اخیر به فراموشی سپردن پیروزی ظفرمندانه ایران مقابل امریکا بود

شناسه خبر: ۹۱۵۳
هدف دشمن در وقایع اخیر به فراموشی سپردن پیروزی ظفرمندانه ایران مقابل امریکا بود

امام جمعه شهرستان بهار حجت الاسلام محمدعلی ارزنده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار با اشاره به وقایع یک هفته کشور گفت: هنوز یک هفته از شهادت سردار سلیمانی نگذشته بود که فرزندان دلیر مملکت پایگاه امریکایی را موشک باران کردند.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام ارزنده ادامه داد: با خبر موشکباران پایگاه امریکا شادی و غرور در بین مردم کشور و منطقه شکل گرفت.

وی با اشاره به بمباران هیروشیما توسط امریکا گفت: چون ژاپنی ها ناو هواپیمابر امریکا را غرق کرده بودند ، امریکا بمب اتم را بر هیروشیما انداخت از آن موقع کسی جرات نداشته بر امریکا تعدی کند تا اینکه موشکباران عین الاسد توسط کشور ما اتفاق افتاد. تا به حال بارها ثابت شده بود که امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، اما اینگونه ذلیل نشده بود.

حجت الاسلام ارزنده اظهار داشت: در اوج غرور خبر سقوط هواپیمای اوکراینی توسط موشک خودی اعلام شد. مردم ما از این ناراحت بودند که چرا این حادثه زودتر به ما اطلاع داده نشده؛ اما منافقین و بعضی دشمنان شروع به تبلیغات سوء کردند.

وی ادامه داد: موشکباران عین الاسد از فتح خرمشهر بالاتر بود؛ اما کسانی که اهل رسانه اند آمدند و خواسته یا ناخواسته با بوق تبلیغات دشمن همسو شدند. هنوز عرق پیروزمندانه نیروی هوافضای سپاه برتنشان مانده شروع به قدر ناشناسی کردند.

امام جمعه شهر بهار گفت: رهبر معظم انقلاب به محض اطلاع فرمان داد که صادقانه موضوع را به مردم بگویند. حاجی زاده ایثار کرد و همه مسئولیت ها را به تنهایی پذیرفت و گفت با شنیدن این خبر آرزوی مرگ کردم.

وی ادامه داد: عده ای در این مدت خیانت های زیادی به ما کردند. حتی برخی نمایندگان مجلس که همیشه آب به هاون دشمن ریخته اند و توییت زده و خواستار استعفای سرداران سپاه شدند.

ارزنده ادامه داد: اگر این واقعا موشک کروز بود و فردی که پشت پدافند بود آن را نمی زد چه کسی می آمد در مقابل کشته شدن هزاران نفر پاسخگو باشد. ما در بالاترین شرایط جنگی بودیم.
سه روز طول کشید تا موضوع را به مردم بگویند اما ببینید چه بلوایی به پا کردند و نگذاشتند مردم ما طعم شیرین پیروزی را بچشند.

حجت الاسلام ارزنده ادامه داد: هدف دشمن به فراموشی سپردن پیروزی ظفرمند ایران در مقابل امریکا و تشییع جنازه باشکوه سردار سلیمانی بود و می خواستند صلابت نیروی دفاعی و نظامی کشور را از بین ببرند چرا که انقلاب اسلامی ایران کاری کرد که بزرگ و کوچک فریاد زدند که هیمنه امریکا فرو ریخت.

وی اظهار داشت: باید حواسمان را جمع کنیم که خودمان آب به هاون دشمن نریزیم. سردار حاجی زاده را یک ماه و نیم قبل از شهادت سردار سلیمانی ترور کردند و موفق نشدند، اما حالا نفوذی ها با موشک تهمت می خواهند ایشان را ترور کنند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر