شهرستان بهار

تاریخ نشان داده هر زمان مردم و مسئولین مطیع خط رهبری بودند کشور آسیب ندیده است :

حوزه اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی جزء اهداف در اولویت است.

شناسه خبر: ۹۲۴۹
  حوزه اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی جزء اهداف در اولویت است.

حجت الاسلام حیدری مقتدر در مصاحبه با خبرنگاران نشاط شهر به چند سوال پرداخت.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام حیدری یکی دیگر از کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه بهار و کبودراهنگ می باشد که با حضور در نشست خبری این پایگاه خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


1. با توجه به کم آبی پیش رو نظر شما در خصوص آینده کشاورزی و اقتصادی منطقه چیست؟
یکی از اصلی ترین اهداف،رفع دغدغه ادوات کشاورزی برای کشاورزان است چرا که این عمل باعث میشود که کشاورزان روی کیفیت تولید متمرکز شوند و محصولات بهتری عرضه کنند.
وی در ادامه به مشکل کمآبی شهرستان پرداخت و گفت اگر نوع محصول کشاورزی را تغییر دهیم و محصولاتی که آب کمتری استفاده می کنند را کشت کنیم با این تغییر زراعت مشکل کمآبی منطقه برطرف خواهد شد.

2. چند مورد از اهداف وطرح موردنظرتان درمجلس را بیان کنید؟

در نظر دارم در مجلس طرحی به عنوان افزایش یارانه کمدرآمدها تدوین و ارائه شود و با این عمل کمکی به بی بضاعت ها و کم درآمدها شود؛ازطرفی خارج کردن زمین های اوقافی ازحالت وقفی واعطای سند برای زمین های زراعی و منازل میتوان افراد متضرر دراین مبحث را خشنود کرد.

3. ایدئولوژی شما درخصوص رفع مشکلات اقتصادی چیست؟

برای حل مشکلات اقتصادی باید با همکاری مسئولین برای ایجاد مشاغل خانگی روستایی و شهری درهر شهر و روستا به تناسب ظرفیت آن برای ایجاد تولیدات مشاغل خانگی اقدام شود؛وی گریزی به درآمد روستای غارعلیصدر و روستاهای اطراف پرداخت و گفت: باید درآمد حاصل شده به حوزه منطقه اختصاص داده شود.

4. نظر راهبردی شما درمورد تفکیک دوحوزه انتخابیه بهاروکبودراهنگ چیست؟

این مهم یکی از مهمترین اهداف است و برای تحقق این امر تلاش خواهم کرد چرکه که باتفکیک حوزه،اهداف سریع و آسان تر پیش خواهدرفت.

5. برنامه وچشم اندازتان رابرای اشتغالزایی جوانان بیان کنید؟

با قیچی کردن شغل های کاذب که یک نفر به تنهایی دارنده چند شغل است می توان اشتغال زایی برای جوانان داشته باشیم و در نتیجه گرایش به سمت و سوی جوانان حاصل شود؛ در ۱۸ سال تبلیغاتی که برای دین اسلام داشته ام تمام تلاشم برای ارتقای سطح فرهنگی و مذهبی منطقه به ویژه جوانان بوده است چراکه با بیانات رهبری جامعه باید جوانگرایی داشته باشد زیرا جوان نیروی تازه نفس است،راهکار این موضوع را میتوان به تصویب طرحی در مجلس اشاره کرد که با حذف و برکناری شغل شاغلان چند شغله می توان اشتغال پایداری را رقم زد.

همچنین در ادامه گریزی به بالا رفتن سن ازدواج و همچنین اختلالات خانوادگی پرداخت و گفت با بالا رفتن وام ازدواج و یا دستور کاری برای اعطای جهیزیه به صورت اقساطی و قیمت پایین میتوان گامی در ازدواج جوانان برداشت واز طرفی دربحث مهریه کم و برگزاری کلاسهای مهارت افزایی برای برادران و خواهران باعث عدم بروز مشکلات خانوادگی میتوان تلاش کرد.

6.گرایش سیاسی وخط فکری در خاستگاه سیاسی رابیان کنید؟

گرایش سیاسی انقلابی و مطیع محض امررهبری هستم و با توجه به این که تحصیلات فقهی و حوزوی داشته ام بهتر میتوانم مشکلات فرهنگی و اقتصادی مردم را مرتفع ودرک کنم چرا که با اقشار مختلف مردم آشنایی دارم و به نقاط قوت و ضعف مشرف هستم و با این تفاسیر مشکلات را بهتر درک می کنم./ع
نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر