شهرستان بهار

اقدام پیشگیرانه و قابل تحسین شورای روستای همه کسی :

مراسم پنجشنبه آخر سال و تجمع مردم در مکان های شلوغ همچون قهوه خانه ها ممنوع

شناسه خبر: ۹۲۸۴
  مراسم پنجشنبه آخر سال و تجمع مردم در مکان های شلوغ همچون قهوه خانه ها ممنوع

شورا و دهیاری روستای همه کسی طی اطلاعیه ای مراسم پنجشنبه آخر سال و تجمع در محلهای شلوغ را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش نشاط شهر، دهیاری و شورای روستای همه کسی در اقدامی جالب توجه جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا با انتشار اطلاعیه ای مراسم پنجشنبه آخر سال و تجمعات مردم در مکان های شلوغ همچون میادین و قهوه خانه ها را ممنوع کرد.در این اطلاعیه آمده است:باسمه تعالیمطابق با صورتجلسه شماره ۱۶۰ مورخ ۸ اسفند ۹۸ شورای اسلامی روستای همه کسی و صورتجلسه معتمدین به شماره ۱۶۱ مورخ ۱۱ اسفند ۹۸ و مصوب معتمدین و خانواده های معزا در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در روستای بزرگ همه کسی، مطالب زیر به تصویب حاضرین رسید:
۱. با توجه به شیوع بیماری ویروسی کرونا و به جهت پیشگیری از این شیوع در روستا، مقرر شد مراسم پنجشنبه اخر سال در روستا لغو و به اطلاع عموم اهالی روستا و اهالی ساکن در شهرستان ها و استانهای دیگر رسانده شود.
۲.مقرر شد خانواده های داغدیده و معزا، خیرات و احسان خود را به صورت اعمال خداپسندانه غیر از تجمعات و مراسمات انجام داده و مجالس و مراسمات خود را به زمان بهتری موکول نمایند.
۳.با توجه به بند ۲ همین مصوبه، تمامی عزیزانی که به حرمت خانواده های عزادار لباس مشکی بر تن نموده اند، لباسهای خود را تعویض نموده و از عزا درآیند و باتوجه به نزدیکی عید، به امور روزانه خود برسند.
۴. با توجه به توصیه های مسولین بهداشت و جهت پیشگیری از شیوع بیماری، تمامی تجمعات در روستا مانند: تجمع در دور میدان، قهوه خانه ها و حتی نماز جماعت در مساجد روستا تا مدتی محدود و انجام نپذیرد. خانواده های محترم نیز با توجه به تعطیلی مدارس از حضور فرزندان خود به بهانه بازی در خیابانها و کوچه ها ممانعت به عمل آورند.
۵. در صورت تداوم شیوع بیماری کرونا تا عید، مقرر شد خانواده ها دید و بازدید نوروزی خود را کنسل و حتی الامکان به خانواده های غیر ساکن اطلاع دهند تا از سفرهای نوروزی و حضور در روستا پرهیز نمایند.دهیاری، شورای اسلامی، معتمدین، خانواده های معزا و اهالی روستای همه کسی

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر