شهرستان بهار

شهردار بهار به آغوش خانواده بازگشت

شناسه خبر: ۹۳۲۲
شهردار بهار به آغوش خانواده بازگشت

شهردار بهار، محمدرضا یاری یکی از افراد مشکوک به کرونا در بهار بود که طی یک هفته گذشته در بیمارستان سینا بستری شد و خبردار شدیم که سلامتی خود را بازیافته و به آغوش خانواده بازگشته است. 

به گزارش نشاط شهر، محمدرضا یاری شهردار شهر بهار ۸ روز پیش با علائمی بسیار نزدیک به بیماری کرونا در بیمارستان سینا بستری شد و از موارد مشکوک به کرونا در بهار بود که روز گذشته پس از طی دوره ای خاص از بیمارستان مرخص شد.

گفتگویی با وی داشتیم و جویای احوال وی شدیم. یاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد که حالش مساعد شده و طبق نظر پزشک از بیمارستان مرخص شده است. وی در پاسخ به این سوال که آیا تست کرونای وی مثبت بوده با خیر گفت: خود من هم در آخر نفهمیدم که تستم مثبت بوده یا خیر اما همه علائم این بیماری من جمله تنگی نفس، تب و لرز و سرفه را داشتم و هم اکنون حالم مساعد شده اما با این حال بازهم در خانه مراعات می کنم و همه اعضای خانواده جز همسرم به مکاندیگری رفته اند و من نیز در اتاق دربسته ای تنها هستم که منتقل کننده بیماری نباشم.

وی با اعلام اینکه هیچ یک از اعضای خانواده اش به این بیماری مبتلا نشده اند گفت: برای کنترل وضعیتم چند روز دیگر باید با پزشک ملاقات کنم و پس از آنمطمئن خواهم شد که به طور کامل سلامتی خود را بدست آورده ام.

انتهای پیام/ ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر