شهرستان بهار

امام جمعه شهرستان بهار :

امریکا، با تحریم نیروی انتظامی کشورمان، در پی احیای حیثیت از دست رفته خود است

شناسه خبر: ۹۵۵۵
 امریکا، با تحریم نیروی انتظامی کشورمان، در پی احیای حیثیت از دست رفته خود است

امام جمعه شهرستان بهار تحریم نیروی انتظامی کشورمان توسط امریکا را محکوم و اظهار کرد: امریکا به دنبال به دست آوردن آبرو و حیثیت بر باد رفته خود است و چنین تحریمهایی خلاف قوانین بین الملل است. 

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمد علی ارزنده امام جمعه شهرستان بهار با تشکر از نیروی خدوم انتظامی در راهور و انتظامی تامین امنیت کشور را مدیون این نیروهای ارزشمند دانست.

حجت الاسلام ارزنده اقدام اخیر کشور آمریکا در تحریم نیروی انتظامی کشور را حرکتی مذبوحانه دانست و گفت: با توجه به اینکه کشور آمریکا در چند سال اخیر از هر راهی که وارد شده از ایران اسلامی شکست خورده،

هم اکنون در حال دست و پا زدن است تا حیثیت خود را بار دیگر به دست آورد. وی ادامه داد: اخیراً با رسیدن نفتکش های ایرانی به آبهای ونزوئلا هیمنه این کشور به طور کامل از بین رفته و آبرو و حیثیتش را از دست داده و همانند حیوانی که زمان ذبح دست و پا میزند در حال تقلاست.

ارزنده اظهار داشت: همین موضوع باعث شده طی یک حرکت مذبوحانه کسانی را که از نظر قانونی و بین المللی نیروهای رسمی انتظامی یک کشورند، تحریم کند که چنین تحریمهایی خلاف قوانین بین الملل است.

وی گفت: خدا را شاکریم که هرچه امریکا تلاش میکند نه تنها به جایی نمیرسد بلکه فقط خودش ضرر میکند و تحریم نیروی انتظامی کشورمان بهدست امریکا نیز یکی دیگر از خطاهای این کشور است؛ چرا که در عرصههای بینالمللی نیز چنین حرکاتی رنگ خود را باخته است.

حجت الاسلام ارزنده بیان داشت: قطعاً بازهم این تحریم ها نتیجه ای نخواهد داشت؛ زیرا مردم و رهبر انقلاب اسلامی پشتیبان نیروی انتظامی کشور بوده و قدردان زحمات این نیروهای جان برکف هستند .

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر