شهرستان بهار

خمینی(ره)یک اندیشه جهانیست

شناسه خبر: ۹۵۹۳
خمینی(ره)یک اندیشه جهانیست

حجت الاسلام و المسلمین ارزنده به مناسبت رحلت امام و قیام خونین به خبرنگار نشاط بهار گفت:روز پانزدهم خرداد روز به خاک و خون کشیدن چندین تن انسانهای فداکاراست که بعد از چندین سال تعداد شهدامجهول است که متاسفانه این شهدا را سرنگون و در دریاچه نمک قم و مکان‌های دیگر جاویدان اثر کردند. 

به گزارش نشاط شهر، خمینی یک اندیشه جهانیست حجت الاسلام ارزنده به نقل از رهبر معظم انقلاب بیان کردند:۱۵ خرداد قیام امام نبود خدا قیام کرد؛قیامی که توسط خدا باشد قطعاً آن قیام فرو نمی پاشد،دشمنان اسلام می خواستند نور خدا را خاموش کنند اما اراده خدا بر گسترش آن بود و با همه پستی و بلندی ها پیروز شد و ثمره ایمان به خدا را مردم عیناً مشاهده کردند.

وی در ادامه افزود:انقلابی که در سال ۵۷ پیروز شد و از همان روزهای اولیه پیروزی انقلاب دشمنان و منافقان در مقابل اسلام و انقلاب قد علم کرده و تصمیم بر نابودی انقلاب داشتند اما بعد از ۴۰ سال هنوز هم این انفجار نور چنان شعاع گستردهای داشت که جهان را درنوردیده چنانکه داخل کاخ سفید شعار اباعبدالله،امام و سید علی خامنه ای سر میدهند چرا که مردم جهان آگاه شدند و ظلم و ستم پایان یافته.

وی درادامه گفت:در سال ۶۴ نفوذی هایی که در خلیج فارس چنگ دندان به امام خمینی رضوان الله نشان میدادند اما امروزه کشتیهای ایران در آبهای کشورهای بیگانه غرورآفرین اند.

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. امروز شعار آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند محقق شده و با یاد امام و شهدای ۱۵ خرداد میتوان گفت دست خدا همراه امام و کشور انقلابی بود؛شایان ذکر است رهبر،خمینی دیگری است با همان اقتدار و صلابت و تدبیر و ایمان.

مهمترین تشابه رهبر انقلاب و رهبرمعظم رهبر دراوج توحید و اعتماد اعتقادش همان امام راحل است؛ در نوع مدیریت،مدیریت امام راحل سنتی اما رهبری مدیریت نوین را دنبال میکند اما کل مملکت را با هر ایده و عقیده ای که در مقابل نظام ایستادهاند را هدایت و نظام را ثابت قدم نگه میدارد. وی درپایان گفت:از خصوصیات اخلاقی رهبر میتوان گفت با حفظ وحدت کسانی که با نظام زاویه دارند و مشکلاتی برای جامعه ایجاد میکنند را به فرصت تبدیل می کند و در مقابل هجمههای داخلی طوری جامعه را به نحو احسن هدایت میکند که مردم را با خود همراه کند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر