شهرستان بهار

روبان قرمز پارک های محله ای به دست شهرداری بهار قیچی می شود 

شناسه خبر: ۹۶۸۵
روبان قرمز پارک های محله ای به دست شهرداری بهار قیچی می شود 

محمدرضا یاری شهردار شهر بهار به مناسبت روز شهرداری ازپارک‌های جدیدالاحداث خبر داد و گفت:شاخص ترین و عمده کار شهرداری در سال ۹۹ پارک‌های محله‌ای می باشد و با توجه به اینکه ۱۴ تیر روز شهرداری و دهیاری ها است پارک جدیدالحداث واقع در خیابان مزرعه که به نام پارک گل ها نام گذاری شده افتتاح و بهره برداری می شود.

به گزارش نشاط شهر، یاری در ادامه به پارک های دیگر در شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: ِبا توجه به اینکه امسال اعتبار پارکهای محلهای بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان می باشد امیدواریم سه مورد دیگر از پارک ها راه اندازی شود و در ماه های آتی هم پارک های دیگری اعم از پارک واقع درتقاطع والفجر و پارک نوبهار به اعتبار برسد و انجام شود.

یاری درادامه گریزی به پارک بانوان واقع در بلوار بسیج زد و افزود:سال گذشته اعتباری معادل ۱۵۰ میلیون تومان برای دیوارکشی و دیگر خدمات پارک بانوان هزینه شد و امیدواریم امسال هم بخشی از ان را با مشارکت بخش خصوصی انجام دهیم و نیز قابل ذکر است مجتمع تجاری مقابل پارک بانوان با مشارکت بخش خصوصی ساخته میشود.

وی به پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی پرداخت و گفت:در سال گذشته شهرداری شهرستان بهار اولین شهرداری بود که در استان پیشنهاد مطالعه آب های سطحی را ارائه داد و پیشنهادی برای سایر شهرستان ها شد و اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان از اعتبارات داخلی هزینه ای برای طرح مطالعاتی این پروژه انجام شد شد.

وی به اعتبار استانی برای یک فاز این طرح اشاره کرد و گفت:یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای این پروژه هزینه شد. یاری در رابطه با اهداف این پروژه اذعان کرد:هدف این پروژه جمع آوری سیلاب ها در سطح خیابان ها می باشد که باعث آسایش تردد عبور و مرور همشهریان میشود که امیدواریم با انجام این پروژه شاهد تسهیل در تردد سطح شهر در فصل زمستان باشیم.

یاری گفت:این طرح را در سزح شهر انجام خواهیم داد اما در حال حاضر بخش اول این پروژه از میدان شهدا تا میدان آزادگان خواهد بود. وی در پایان اذعان کرد:براورد بخش اول این پروژه ۶ میلیارد تومان هزینه به خود اختصاص داده است و کل بودجه امسال ۱۴ میلیارد تومان می باشد که نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است.

شهرزاد عباسی

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر