شهرستان بهار

در نشست مدیر حوزه علمیه آیت الله بهاری با اعضای مجموعه خبری نشاط شهر :

باید با همه سلایق سیاسی اجتماعی تعامل کرده و روی اشتراکات یکدیگر مانور دهیم

شناسه خبر: ۹۸۵۳
  باید با همه سلایق سیاسی اجتماعی تعامل کرده و روی اشتراکات یکدیگر مانور دهیم

مدیر حوزه علمیه آیت الله بهاری، حجت الاسلام علی اصغر زارعی میهمان اعضای مجموعه خبری نشاط شهر و نشاط بهار بود و به بیان عملکرد حوزه علمیه بهار و نقش رسانه در تبیین جایگاه حوزه علمیه پرداخت.

به گزارش نشاط شهر علی اصغر زارعی، مدیر حوزه علمیه شهر بهار در این نشست به سابقه کاری خودش در سالهای قبل اشاره کرد و گفت: در سال ۸۸ مسئول سازمان تبلیغات بهار بودم، سال ۹۰ وارد حوزه علمیه ملایر شدم و ۴ سال در آنجا فعالیت کردم سپس ۲ سال به عنوان قائم مقام در حوزه علمیه همدان فعالیت داشتم و پس از آن برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری به قم رفتم و هم اکنون حدود ۶ ماه است که مدیریت حوزه علمیه آیت الله بهاری را با اصرار خودم و با وجود همه کاستی ها پذیرفته و قصدم سر و سامان دادن به این حوزه است.

وی با بیان این مطلب که با وجود پیشنهادات کاری بسیار مناسب تر قصد دارد چند سالی در این حوزه مشغول به فعالیت بوده و سروسامانی به آن بدهد گفت: متاسفانه مردم ما به جایگاه حوزه علمیه واقف نیستند و ما باید این جایگاه را به مردم بشناسانیم.

زارعی شعر و شاعری را رسانه ائمه اطهار و پیامبر اکرم در دعوت به اسلام و همچنین استمرار دین بیان کرد و اظهار داشت: رسانه نقش مهمی در همه جوامع و آیین ها دارد و هر دوره رسانه مختص خود را دارد، زمانی شعر رسانه ائمه بود و هم اکنون رسانه شکل کنونی خود را دارد که نباید از آن غافل شد.

مدیر حوزه علمیه آیت الله بهاری به هم افزایی اقشار مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: ما باید بتوانیم از همه سلایق سیاسی، فردی و اجتماعی استفاده کرده و روی اشتراکات یکدیگر مانور دهیم تا باعث رشد شهر خود شویم.

وی در ادامه به غربت حوزه علمیه بهار در نداشتن ردیف بودجه مشخص از سوی دولت اشاره کرد و اظهار داشت: تلاش ما این است که با همفکری گروههای مختلف ارتباط بین حوزه علمیه و اقشار مختلف جامعه را بالا برده باعث ارتباط موثر مردم با حوزه شویم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر