شهرستان بهار

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار :

برگزاری برنامه های هفته تربیت بدنی با محوریت فضای مجازی

شناسه خبر: ۹۹۰۷
 برگزاری برنامه های هفته تربیت بدنی با محوریت فضای مجازی

علیرضا صفی زاده با گرامیداشت هفته تربیت بدنی گفت: محوریت برنامه های امسال بیشتر در فضای مجازی خواهد بود و چالش و مسابقات گسترده ای در این راستا با همکاری رسانه ها برگزار خواهد شد.

به گزارش نشاط شهر، سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار با اشاره به اینکه 26 مهرماه لغایت دوم آبان ماه به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است، گفت: هر ساله در این ایام برنامههای مختلف و متنوع ورزشی در سطح استان برگزار میشد اما امسال بهدلیل شرایط کرونایی، حفظ سلامت افراد شرکتکننده اساس برگزاری خواهد بود.

وی از بیش بینی ۳۰ برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه بزرگداشت هفته تربیتبدنی و ورزش در شهرستان خبر داد و اظهار داشت: تجدید میثاق با شهدا؛ دیدار با امام جمعه شهرستان؛ برگزاری برنامه مسابقات بومی و محلی به صورت مجازی از مهمترین برنامه های این هفته خواهد بود.

با توجه به مصوبه ستاد استانی کرونا و تمدید تعطیلی اماکن ورزشی علارغم برنامه ریزی گسترده از برگزاری برنامه به صورت حضوری معذور هستیم و محوریت برنامه های امسال بیشتر در فضای مجازی خواهد بود و چالش و مسابقات گسترده ای در این راستا با همکاری رسانه ها برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع حقوق ورزشی؛ چالش پلانک؛ مسابقه من ورزش را دوست دارم چون...از برنامه های است که در فضای مجازی پیش بینی شده است.

صفی زاده افزود: برگزاری همایش طبیعت گردی و پیاده روی بانوان و اجرای طرح سبا از برنامه های ویژه بانوان در این ایام خواهد بود.

وی تصریح کرد: تفاهنامه هایی نیز با مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر و تله کابین گنجنامه جهت تخفیف ویژه شهروندان و ورزشکاران بهاری منعقد شده که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با تقدیر از همه کارکنان و دستندرکاران ورزش گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا امسال باشگاه داران و بهره برداران سالن ها ضررهای زیادی متحمل شدند که امیدواریم مسئولان استانی و کشوری نگاه ویژه ای جهت کمک به این عزیزان داشته باشند.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر