سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11159
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار:

بهار نیازمند نشاط اجتماعیست

صبح امروز رئیس اداره ورزش و جوانان بهار با اصحاب رسانه شهرستان بهار دیدار کرد و به دغدغه های خود در حوزه ورزشی پرداخت.
تاریخ انتشار: 1400/3/13 18:44:12

به گزارش نشاط شهر ؛ علیرضا صفی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در میزبانی از  اصحاب رسانه گفت : نیاز است در بحث ورزش سرمایه گذاری شود تا شاهد نشاط اجتماعی در شهرستان بهار باشیم و با توجه به نقش تاثیرگدار رسانه ها در امر اطلاع رسانی تا حدودی مردم در سالهای اخیر با جامعه ورزشی آشنا شده اند.

وی درادامه ورزش را یک حرفه دانست و اظهار داشت: درجامعه امروزی باید مردم و مسئولین آگاه شوند که ورزش فقط یک تفریح نیست و نگرش باید به این نهاد  عوض شود چرا که ورزش یک حرفه است و در حوادث بسیاری همچون سیل و زلزله و دیگر حوادث شاهد حضور  ورزشکاران بوده ایم. 

رئیس اداره ورزش و جوانان ورزش را نجات دهنده روح و جان مردم دانست و بیان کرد: نیاز  بخش ورزش به سرمایه گذاری و کمک خیًرین انکار ناپذیر است و کاهش آسیب های بیشماری را بدنبال خواهد داشت

صفی زاده گفت: با توجه به اینکه این اداره در زمان روی کار آمدنم با معضلات بیشماری همچون بدهی کلان مالی دست و پنجه نرم میکرد سعی برآن شد با جذب اعتبار  و سرمایه بخش وسیعی از  بدهی ها پرداخت شوند .

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در ادامه به راه اندازی هیئت های ورزشی اشاره کرد و گفت: با همت مسئولان این هیئت ها از ۲۴ هیئتی به ۳۰ هیئت رسیده است ، و ۲ خانه ورزشی همراه با تجهیزات  روستایی در دهنجرد و کریم آباد با حضور رئیس فدراسیون و مدیر کل افتتاح شده است  و راه اندازی هیئت جانبازان و معلولین، هیئت تیراندازی،  دوچرخه سواری و پیست BMX، هیئت اسکواش، تیراندازی باکمان را با همکاری و قول مساعد استان در حال انجام است و شایان ذکر است که راه اندازی مجدد رشته های ورزش همگانی و کبدی سالن بانوان در برنامه های بخش ورزش شهرستان است و شایان ذکر است که۴ سازمان مردم نهاد در حال فعالیت است و طرح هر روستا یک سمن برای ثبت  سمن در ۱۸ روستا در حال پیگیری میباشد.

وی اذعان کرد: برای تقویت هیئت های ورزشی سعی شده مدیران پا به کار  و متعهد را دعوت به همکاری کنیم و تعدادی از افراد که آفت جامعه ورزشی بودند را کنار بگذاریم.

صفی زاده افزود : این اداره از سال ۸۹  مبلغی حدود ۳۵۰ میلیون تومان بدهی داشته و توانستیم قسمتی از آن را تسویه کنیم و در دوره خدمت بدهی نداشته باشیم و با جذب بودجه و با توجه به تسویه بدهی سالهای اخیر عملکردهای مثمرثمری داشته باشیم.

درادامه صفی زاده اظهار داشت : با توجه به آسیب های اجتماعی بیشماری که درسطح شهرستان داریم گسترش ورزش باید در همه ی بخش های شهری و روستایی شهرستان رسیدگی شود که شایان ذکر است در طی سالجاری و تا پایان دولت قصد داریم تعدادی از طرح های نیمه کاره چون سالن استخر بانوان که تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته  و زورخانه های نیمه کاره را با جذب اعتبار  به بهره برداری برسانیم و افتتاح ۵خانه ورزشی در مناطق محرم روستایی  همراه با تجهیز نیز از دیگر فعالیت های بخش ورزش هستند.

صفی زاده تاکید کرد: تاکنون سعی کرده ایم با حمایت مالی هیئت ها، روحیه دادن و در کنار ورزشکاران بودن  قوت قلبی برای ورزشکاران باشیم تا با روحیه باز در مسابقات شرکت نمایند و همچنین سعی شده برای حمایت از قهرمانان با تشکیل جلسات تخصصی هیئت ها از افراد صاحب نفوذ در حوزه ورزش کمک بگیریم.

علیرضا صفی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار تصریح کرد: مفتخریم که در سال پیش موفق به کسب رتبه اول در حوزه جوانان و ستاد سازماندهی جوانان و رتبه برتر در برنامه‌های فرهنگی بوده ایم و فعالیت های خبری و تولیدات ورزشی نیز بسیار  پیشرفت قابل توجهی داشته است.

وی در پایان از همکاری پایگاه های خبری و نشریات تشکر کرد و از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان تجلیل بعمل آورد.

انتهای پیام /


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
ورزشی