سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11407
تاریخ انتشار: 1400/5/2 08:59:40
رئیس ستاد غدیر شهرستان بهار:

برگزاری جشن در نقاط مختلف شهر در دستور کار ستاد غدیر است

در پی شکل گیری ستاد غدیر در شهرستان بهار ، طی مصاحبه ای با حمید قاسمی جمشید، رئیس ستاد غدیر درباره جزئیات این ستاد باخبر شدیم.

 به گزارش نشاط شهر ، حمیدقاسمی جمشید، رئیس ستاد غدیر شهرستان بهار در تشریح اهداف ستاد غدیر گفت : طی گفتگو هایی که صورت گرفته، برنامه ریزی شده است که در چند بخش حرکت های متنوعی در سطح شهر و شهرستان بهار انجام شود.

قاسمی جمشید افزود: از مهم ترین اهداف ستاد که می توان آن ها را به چهار دسته اصلی تقسیم کرد می توان به پشتیبانی و حمایت های لازم از مراسمی که هرساله توسط هیات مذهبی ، مساجد و غیره انجام می شود ، برگزاری جشن در نقاط مختلف شهر و حمایت از ایستگاه های صلواتی در دهه ولایت نام برد.

وی ادامه داد : همچنین ما برنامه هایی برای برپایی جشن توسط خود ستاد را درنظر داریم و تصمیم بر آن است که در شب غدیر آن هارا اجرا کنیم.

قاسمی گفت: یکی دیگر از برنامه های مهم ستاد غدیر راه اندازی کاروان شادی برای روستاهای اطراف و بخش های شهرستان بهار است که از جمله آنها میتوان مهاجران ، لالجین، صالح آباد و روستاهای اطراف آن ها را نام برد لازم به ذکر است که این برنامه در سه بخش هم قرار است اجرا شود.

رئیس ستاد غدیر در پاسخ به چگونگی فعالیت ستاد و پشتیبانی های صورت گرفته گفت: پشتیبان اصلی ستاد امام جمعه محترم شهرستان ، خیرین محترم ، کسبه های عزیز و اداره تبلیغات است که با تمام وجود و در حد توان از ستاد حمایت کرده اند.  

نفیسه صیدقلی پور

انتهای پیام/ک


برچسب ها: ستاد_غدیر#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
فرهنگ و هنر