سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11771
تاریخ انتشار: 1400/7/6 15:12:55
استاندار همدان:

شورای برنامه‌ریزی استان در شهرستان بهار برگزار می‌شود

استاندار همدان با اشاره به انجام سفرهای دوره ای به شهرستان ها با هدف بررسی روند پیشرفت کارها و فعالیت های اجرایی و عمرانی، گفت: شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان روز چهارشنبه(فردا) با حضور معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی در شهرستان بهار برگزار می شود.

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایرنا، «سیدسعید شاهرخی» روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این برنامه در چارچوب سفرهای دوره ای مدیران ارشد استان به شهرستان های تابعه استان همدان اجرا می شود که علاوه بر بازدید روند اجرای طرح ها و فعالیت های عمرانی و اجرایی شهرستان بهار و بخش لالجین، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان نیز به منظور اتخاذ تصمیم های موثر در راستای تسریع روند کارها و فراهم کردن زمینه رشد و توسعه منطقه برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این جلسه که با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان همدان برگزار می شود، ضمن بررسی مهم ترین مسایل و برنامه های عمرانی و توسعه ای استان، مسایل شهرستان بهار نیز بررسی و تصمیم های لازم برای رفع مشکلات و تسهیل روند رشد و توسعه همه جانبه و پایدار این منطقه نیز گرفته خواهد شد.

به گفته وی، همچنین تصمیم های اتخاذ شده در این جلسه به منظور اجرای هرچه سریعتر و بدون وقفه براساس برنامه و سند راهبردی توسعه شهرستان بهار، ابلاغ و عملیاتی خواهد شد.

استاندار همدان تصریح کرد: انجام سفرهای دوره ای به شهرستان ها و برگزاری جلسات موثر و تعیین کننده با هدف رشد و توسعه همه جانبه و متوازن، یکی از برنامه ها و اولویت های مدیریت اجرایی استان همدان در سال های اخیر بوده است که این روند همچنان با هدف خدمت رسانی بهینه و مطلوب به مردم دیار هگمتانه ادامه دارد.

استاندار همدان: شورای برنامه‌ریزی استان در شهرستان بهار برگزار می‌شود

استان همدان با حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۰ شهرستان تابعه شامل «همدان، بهار، کبودرآهنگ، فامنین، اسدآباد، رزن، تویسرکان، نهاوند، درگزین و ملایر» است.

شهرستان بهار با سه بخش «مرکزی، لالجین و بهار» و شهرهای تابعه بهار، لالجین، مهاجران و صالح آباد در غرب استان همدان واقع شده است.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی