سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1400/11/8 22:00:03
امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته:

برگزاری عروسی مختلط در یکی از تالارهای بهار محکوم است

حجت السلام ارزنده در خطبه های نماز جمعه ای هفته شهر بهار با اشاره به اینکه دشمن به اشکال مختلف درصدد این است که دستاورد های انقلاب اسلامی نادیده گرفته شود گفت: دستاورد ها در عرصه های مختلف در سایه عزتی است که اسلام و انقلاب به ما داده است.

شناسه خبر: 12237

به گزارش نشاط شهر، حجت السلام ارزنده در خطبه های نماز جمعه ای هفته شهر بهار با اشاره به اینکه دشمن به اشکال مختلف درصدد این است که دستاورد های انقلاب اسلامی نادیده گرفته شود گفت: دستاورد ها در عرصه های مختلف در سایه عزتی است که اسلام و انقلاب به ما داده است.

 

وی ادامه داد:عزت در سایه اخلاص و ولایت مداری بدست آمده است و مانند گوهری است که براحتی روزی مردم نمی شود

 

امام جمعه بهار اظهار داشت: با گذشت چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی  اگر. بخواهیم گل سرسبد دستاورد این انقلاب را مد نظر داشته باشیم باید همین عزت و اقتدار را بیاندیشیم.

 

حجت الاسلام ارزنده  با اشاره به جنایات انجام شده در یمن توسط آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی گفت:جنایات انجام شده به مردم مظلوم یمن  حرکت وحشیانه ای است و  آن چیزی که بر اثر این بمباران بدست آمد باعث کشتار و زخمی شدن  هزاران مظلوم شده است.

 

امام جمعه بهار ادامه داد: هرجایی که ظلم و فساد باشد باید درمقابل آن ایستاد و متاسفانه یک فرد معلوم الحالی از بیرون شهرستان وارد شهر بهار شده و هر غلطی دلش می خواهد می کند.

 

وی ادامه داد:  فرد معلوم الحالی از بیرون شهرستان وارد شهر بهار شده و هر غلطی دلش می خواهد می کند، بهار شهر عالمان و عارفان است و افتخار شهر بهار آیت الله بهاری است و دو شهید مدافع حرم و بیش از ۶۰۰ شهید از دیگر افتخارات است، شب گذشته در یکی از تالارهای بهار شاهد عروسی مختلط بودیم که این حرکت محکوم است، مسئولان امنیتی باید هوشیارانه با این قبح شکنی برخورد کنند و طبق موازین شرعی باید مراسمات برگزار شود.

مرضیه کریمی رادپور

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی