سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

صبح امروز در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان بهار و مدیرکل صنعت، معدن، تجارت استان همدان،جناب آقای محمد عقیقی شریف به سمت رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهار منصوب شد.

شناسه خبر: 12991

 

به گزارش نشاط شهر، صبح امروز در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان بهار و مدیرکل صنعت، معدن، تجارت استان همدان،جناب آقای محمد عقیقی شریف به سمت رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهار منصوب شد.

 


روح اله نباتی نباتی فرماندار شهرستان بهار  در این مراسم با اشاره به توانمندی های مختلف شهرستان در عرصه های مرتبط با صنعت، معدن و تجارت افزود: با برنامه ریزی مناسب و تلاش همه جانبه می توان تحول اساسی و پیشرفت اقتصادی شهرستان را شاهد بود.

 

نباتی خاطر نشان کرد: از ویژگی های مهم شهرستان بهار، وجود فضای همدلی و همکاری بین همه دستگاه ها و ادارات است که این مهم موجب شده روند خدمتگزاری همه جانبه برای مردم و رفع مشکلات و معضلات آن ها میسر و نقدور باشد.

 

در ادامه این جلسه دکتر شانیان مدیرکل محترم صنعت، معدن و تجارت استان همدان از حمایت های فرماندار شهرستان بهار تجلیل و تقدیر کرد و از مدیر جدید صمت شهرستان خواست با نهایت توان، در جهت توسعه و پیشرفت اقتصادی صنایع و معادن شهرستان بهار تلاش کند.


سید مصطفی قاری

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی