سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1401/9/27 19:11:58
در دولت سیزدهم در شهرستان بهار محقق شد:

تقاطع غیرهمسطح شهید زارعی سه شنبه ۲۹ آذر ماه همزمان با روز راهداری افتتاح می شود

روح اله نباتی فرماندار شهرستان بهار خبر داد: عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید زارعی به اتمام رسیده است و سه شنبه ۲۹ آذرماه همزمان با روز راهداری و با حضور معاون راهداری سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور و مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهد رسید .

شناسه خبر: 13072

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، روح اله نباتی فرماندار شهرستان بهار خبر داد: عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید زارعی به اتمام رسیده است و سه شنبه ۲۹ آذرماه همزمان با روز راهداری و با حضور معاون راهداری سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور و مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهد رسید . 

 

نباتی ادامه داد: تقاطع غیرهمسطع شهید زارعی از لحاظ موقعیت جغرافیایی در سه راهی صالح آباد و در کریدور مرکز به غرب قرار گرفته است و جدا کننده ترافیک استان های کرمانشاه،ایلام و کردستان می باشد که جز تقاطع های استراتژیک غرب کشور بخصوص راه کربلا محسوب می شود.

 

وی ادامه داد: پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح شهید زارعی خرداد ماه سال ۱۳۹۸ آغاز شد. که عملیات اجرایی پروژه دچار وقفه شده بود و خوشبختانه امسال با رویکرد دولت سیزدهم و با جلسات و پیگیری های مستمر مشکلات موجود مرتفع گردید. و عملیات تکمیلی پروژه پایان یافت. 

 

🔺محل تامین اعتبار: ملی و استانی

🔺سال شروع: ۹۸ 

🔺سال خاتمه ۱۴۰۱

🔺نوع پروژه: احداثی

🔺اعتبار :  ۱۶ میلیارد تومان

🔺دارای روگذر و زیرگذر 

 

هدف از ساخت: حل گره ترافیکی‌ و رفع نقطه حادثه خیز به منظور ارتقا ایمنی وسایل نقلیه و در نتیجه کاهش تصادفات به خصوص در ایام نوروز و اربعین حسینی

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی