سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

مدرسه ۹ کلاسه شهید آقامحمدی صالح آباد، با حضور فرماندار شهرستان بهار، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه صالح آباد، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان، رئیس آموزش و پرورش شهرستان، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی صالح آباد افتتاح شد.

شناسه خبر: 13641

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، فرماندار شهرستان بهار در مراسم گفت: به منظور اهداف توسعه و نوسازی مدارس در دولت سیزدهم برنامه های مختلفی در شهرستان در دستور کار و در دست اجراست که تکمیل و  افتتاح مدرسه شهید آقامحمدی نیز یکی از این برنامه ها بود.

 

دکتر فیض‌اللهی با بیان اینکه در توسعه برنامه های ورزشی مدارس نیز ورود پیدا کرده ایم، خاطرنشان کرد: اعتبارات خوبی در سال جاری برای مدارس با پیگیری های لازم جذب شد که خوشبختانه با جذب این اعتبارات در سال جاری شاهد افتتاح مدرسه حضرت معصومه(ع) و مدرسه شهید آقا محمدی بودیم و افتتاح این مدارس از نقش مؤثری در ارتقاء فضای آموزشی شهرستان برخودار خواهد بود.

 

وی افزود: برنامه های توسعه ای مختلف دیگری نیز در حوزه  آموزش و پرورش و نیز سایر حوزه ها در دستور کار داریم که به مرحله اجرا در خواهد آمد.

 

 قابل ذکر است مدرسه ۹ کلاسه شهید آقامحمدی شهر صالح آباد با زیربنای ١٠۵٠ مترمربع و ۹ میلیارد تومان اعتبار از محل طرح تخریب و نوسازی و سفر ریاست جمهوری به سرانجام رسید که در دو طبقه به صورت بتونی با سقف تیرچه بلوک براساس استاندارد ضوابط مقررات ملی ساختمان طرحی و اجرا شده و علاوه بر کلاس های درس دارای سه فضای الحاقی شامل سالن اجتماعات، اتاق های اداری و سرویس بهداشتی ویژه دانش آموزان و معلمان است.

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی